Корзина
160 отзывов
Надежный продавец Prom.ua
+380502378988
+380732378988
Наличие документов
Знак Наличие документов означает, что компания загрузила свидетельство о государственной регистрации для подтверждения своего юридического статуса компании или физического лица-предпринимателя.
Престиж стиль
Корзина

Cтаціонарний чи модульний диван. Що обрати?

Cтаціонарний чи модульний диван. Що обрати?

Вирушаючи в магазин вибрати сучасну модель дивана, необхідно вміти розбиратися в деяких тонкощах. Наприклад, як можна відрізнити модульний диван від диванів стаціонарних? І що криється в терміні «секційний» диван, яким чином можна відрізнити цей вид модульних диванів від інших моделей?

Згідно з історичними даними перші в історії модульні дивани були створені Антоніо Читтерио. Революція у виробництві м'яких меблів сталася близько чверті століття тому, в 1986 році. У той час дизайнер розробив модель СITY для B & B Italia (сьогодні  вже не випускається).

З того моменту все різноманіття  конструкцій і різновидів диванів поділяють на два типи: дивани стаціонарні і дивани модульні. У першому випадку мова йде про ті моделі, в яких неможливо зменшити або збільшити фізичний розмір. Такі традиційні дивани можуть десятками років стояти в офісах і відправитися на звалище, володіючи точно такою конструкцією, в якій були виготовлені на фабриці. Звичайні дивани є монолітним блоком: вони можуть бути «суцільнолитими», тобто без поділу на сидіння і спинку або мати членування на «посадкові» ділянки сидіння. Як правило, на раму каркасу укладається одна загальна або кілька окремих подушок. Такі звичайні дивани можуть мати двох-, тримісній або навіть кутовий конструкцією, проте бути, подібно модульним аналогам, гігантськими, вони не можуть. Саме в цьому і полягає принципова різниця в стаціонарних і модульних диванах. До речі, модульні дивани правильніше називати дивани ― модульні системи. Покупець тепер сам може визначати і зовнішній вигляд, і розміри, і конструкцію модульного вироби. Прийшовши в магазин, вам треба буде не вказувати пальцем в готову модель, а пройти на сеанс спільного планування до дизайнера. Разом з фахівцем ви підберете блоки, з яких буде складатися конструкція вашого майбутнього модульного дивана. Деякі колекції можуть містити близько 60 м'яких елементів (кутові модульні дивани, сидіння з лівим або правим підлокітником, шезлонги, козеткі і ін.). Ширина «посадкового місця» в різних моделях модульних диванів може бути різною (60см, 70см, 80см, 90см, 100см). Та ж ситуація і з глибиною дивана, висотою подушок його спинки ... Модульна модель може бути складена за допомогою десятків способів. Що вже говорити про п'ятимісних (і довше) диванах, островах. Два схожих модульних дивана знайти майже неможливо.

Відповідно до обраного способу об'єднання м'яких блоків модульні дивани поділяють на два типи: звичайні і секційні дивани. У секційних модульних диванах блоки сидіння з'єднуються один з одним жорстко. Сьогодні у продажу подібних диванів досить багато. Зазвичай секційні дивани замовляють в магазинах, при цьому ви підбираєте блоки сидіння, підлокітників і спинки. Після цього відповідно до вашим дизайн-проектом блоки збирають на фабриці. В процесі експлуатації розбирання і перекомпонування елементів секційного дивана неможлива. Взагалі, подібні дивани можна порівняти з не повністю розрізаним на шматочки пирогом ― зовні цей диван монолітний. Однак на передній поверхні сидіння і на спинці видно «надрізи», тобто місця з'єднання блоків.

 Другим варіантом є незакріплені модульні дивани. У них частини модульної композиції не зафіксовано. Форму таких диванів можна міняти хоч кожен день: сьогодні ви його повернули направо, завтра встановили кутом наліво. То диван цілий, то розділений на елементи, які розосередилися по приміщенню. Через якийсь час ви можете придбати кілька нових елементів, які доповнять ваш вже звичний диван. При цьому набридлу секцію можна викинути, повністю змінивши звичну конструкцію. Деякі великі виробники з цією метою випускають нові елементи до популярних моделей диванів. Великі блоки модульних диванів можуть виступати і в ролі окремого предмету меблів (крісла, лежанки, пуфа). Тому-то про дану продукцію і кажуть, як про «модульну програму сидінь».

Другие статьи