Корзина
191 отзыв
+380502378988
+380732378988
Наличие документов
Знак Наличие документов означает, что компания загрузила свидетельство о государственной регистрации для подтверждения своего юридического статуса компании или физического лица-предпринимателя.
Престиж стиль
Корзина

Якими бувають масажні столи?

Якими бувають масажні столи?

Масажний стіл є основною умовою успішної роботи кваліфікованого спеціаліста. Ці пристрої дають можливість надати тілу пацієнта найбільш зручне положення, досягти повної релаксації, а також створити найкращі умови для самого масажиста – він менше втомлюється, не відволікається на незручності і досягає найвищої якості процедури.

Масажний стіл, ціна якого багато в чому залежить від функціональності, технічних характеристик і виробника, повинен підбиратися індивідуально. При цьому слід враховувати характер передбачуваної роботи (в салоні або на виїзді), категорію пацієнтів (літні люди, вагітні жінки, спортсмени), тип маніпуляцій, особливості самого майстра.

Якими бувають масажні столи?

Мобільність

Стаціонарні пристрої надійні і стійкі, їх розташовують в одному приміщенні на багато років. Транспортування стаціонарного обладнання – досить складна справа, що пояснюється великими габаритами і відчутною вагою. На стаціонарні пристрої нерідко встановлюють безліч різноманітних додаткових функцій, що дозволяють істотно розширити сферу їх застосування.
Переносні конструкції зручні для роботи поза салону; вони складаються і мають невелику вагу, тому їх можна перевозити в легковому автомобілі, і в громадському транспорті.


Функціональність

Деякі пристрої є багатофункціональними, що забезпечується певними особливостями їх конструкції. Для розширення можливостей використання масажного столу виробники використовують знімні та регульовані частини.
Монолітна односекційна конструкція призначена для проведення класичних масажних методик.
Двосекційний стіл має регульований підголівник, завдяки чому з'являється можливість проведення на ньому деяких косметологічних і SPA-процедур.
Трисекційне пристрій на додаток до рухомого підголівнику оснащено додатковою поверхнею. Становище її частин може регулюватися ізольовано один від одного – так можуть бути досягнуті найскладніші положення тіла пацієнта.


Габарити

Оптимальні розміри ложа визначаються двома основними вимогами:
фахівець повинен безперешкодно переміщатися навколо поверхні при збереженні зручного доступу до тіла клієнта;
пацієнт будь-якої комплекції повинен почувати себе на поверхні впевнено.
Саме цим пояснюється невелика варіабельність ширини масажних столів. Найчастіше використовують ложа шириною 75-85 див. Застосування більш вузькій поверхні (50-55 см) може бути обґрунтованим при наявності підйомних підлокітників.
Моделі з передбаченим отвором для лиця мають довжину 200-210 см, довжина решти моделей не перевищує 190см.
Якщо в моделі не передбачено регулювання висоти ложа, то його поверхня розташовується на рівні 70-80 см над підлогою. Такі пристрої підійдуть для майстрів середнього зросту. Якщо масажист має нестандартний зр
іст, то йому потрібно буде регульована конструкція, висота якої може виставлятися на рівні від 55 до 85 см.   Система регулювання висоти може бути електрична або гідравлічна.

Конструкція опор

Для стійкості столів виробники використовують різні типи опор:

- 4-ножный;
- 4-ножный з доповненням системами тросів;
- 6-8-ножный.


Параметри максимального навантаження

Звичайна пересувна конструкція розрахована на 200 кг, однак випускають і більш міцні столи, в яких максимальна динамічна навантаження досягає 350 кг.
Гранична навантаження для столів стаціонарних 1800 кг і більше.


Матеріали

Каркаси можуть бути сталевими, дерев'яними, алюмінієвими, комбінованими.
Покриття ложа виготовляють з штучної шкіри або з більш дорогого і надійного
екозамінника.
В якості наповнювача найчастіше використовують поліуретан або поролон.

 

 

Другие статьи