Корзина
22 отзыва
Вплив на організм лікувального масажу
Контакты
Престиж Стиль
Наличие документов
Знак Наличие документов означает, что компания загрузила свидетельство о государственной регистрации для подтверждения своего юридического статуса компании или физического лица-предпринимателя.
+38050237-89-88
менеджер по продажам
УкраинаЧерниговская областьЧерниговул. 77 Гвардейской дивизии 1 а
Карта

Вплив на організм лікувального масажу

Вплив на організм лікувального масажу

Вплив на організм лікувального масажу

Ефект від масажу на людський організм, перш за все, залежить від процесів, які на даний момент проходять в ЦНС. Йдеться про гальмування і порушення. Також слід враховувати і тривалість процедури, які використовуються прийоми і багато іншого.

Лікувальний, як і всі інші види масажу, при правильному підборі технік і прийомів, потрібному їх дозуванні і методикою застосування, відрізняється позитивним впливом в цілому на весь організм.
Масаж, як правило, супроводжується приємним відчуття теплоти в тілі, підвищенням життєвого тонусу у пацієнта і поліпшення його загального самопочуття.

Саме лікувальний масаж дозволяє знижувати або підвищувати нервову збудливість пацієнта, відновити ті рефлекси, які раніше вважалися практично повністю втраченими, покращувати діяльність багатьох внутрішніх органів і живлення тканин.

Лікувальний масаж сприяє посиленню м'язових рефлекторних зв'язків, кровоносних судин і органів з корою головного мозку.

Така процедура добре впливає на периферичну нервову систему. Вона може припинити або хоча б послабити болі, поліпшити нервову провідність, при пошкодженні прискорити відновні процеси, зменшити або попередити появу вторинних змін в м'язах і суглобів в місці, де був пошкоджений нерв.

Лікувальний масаж впливає на нервову систему, що обумовлено факторами навколишнього середовища. Лікувальний вплив істотно знизиться, якщо пацієнт до процедури, після або під час зіткнеться з такими неприємними факторами, як шум, довгі черги, гучні розмови або незручний масажний стіл.
Процедура добре позначається на стані підшкірної жирової клітковини і самої шкіри, яка очищається від ороговілих частинок, мікробів і сторонніх частинок в порах. Також нормалізується функціонування потових і сальних залоз, з їх отворів видаляється секрет, активізується лімфо і кровообіг, завдяки чому живлення шкіри призводить до значного покращення. У підсумку вона виглядає пружною, бархатистою і рожевою. Їй не страшні механічні та температурні впливи.

Лікувальний вид масажу здатний підвищувати шкірний і м'язовий тонус, що забезпечує шкірі велику щільність, гладкість і еластичність. Природно, для такого ефекту потрібно забезпечити шкірі ще й правильний регулярний догляд. Шкіру можна сміливо назвати великою рецептивною ділянкою, тому масаж благотворно впливає на її м'язи, судини, ЦНС.

Масаж гарний і для капілярів шкіри, які розширюються. Крім цього відкриваються і резервні капіляри. У підсумку сама зона яку масажують і сусідні ділянки краще забезпечуються кров'ю, а газообмін між нею і тканиною значно поліпшується. До речі, загальний кровообіг людського організму також тільки виграє від лікувального масажу. По артеріях кров краще просувається, а по венах прискорюється відтік.

Циркуляція лімфи після подібної процедури, проведеної на зручному масажному столі, поліпшується. У підсумку все лімфатичні судини організму безперешкодно випорожнюються.

М'язові волокна набувають великоъ еластичності, їх гіпотрофія зменшується, а атрофія сповільнюється. Також активізується скорочувальна функція. Лікувальний масаж надає на м'язи благотворну дію, збільшуючи їх працездатність завдяки збільшеному притоку кисню.
Загальний обмін речовин в організмі після сеансу масажу поліпшується, а кров насичується гемоглобіном, лейкоцитами і еритроцитами.

facebook twitter