Корзина
160 отзывов
Надежный продавец Prom.ua
+380502378988
+380732378988
Наличие документов
Знак Наличие документов означает, что компания загрузила свидетельство о государственной регистрации для подтверждения своего юридического статуса компании или физического лица-предпринимателя.
Престиж стиль
Корзина

НА ЩО ЗВЕРНУТИ УВАГУ ПРИ КУПІВЛІ МАНІКЮРНОГО СТОЛУ?

НА ЩО ЗВЕРНУТИ УВАГУ ПРИ КУПІВЛІ МАНІКЮРНОГО СТОЛУ?

НА ЩО ЗВЕРНУТИ УВАГУ ПРИ КУПІВЛІ МАНІКЮРНОГО СТОЛУ?

Купівля столу – відповідальний момент, оскільки зручність роботи безпосередньо залежить від навколишніх умов. Манікюрний стіл обов'язково повинен відповідати всім вимогам до якості і враховувати особисті цілі і потреби майстра. Сьогодні у продажу можна знайти величезний вибір різноманітних моделей, здатних задовольнити вимоги навіть самого вимогливого покупця
.


Отже, 8 рекомендацій при купівлі манікюрного столу:
- Важливо обрати оптимальні розміри. Занадто великий стіл купувати не обов'язково, але його площа не повинна обмежувати дії майстра під час виконання манікюру. Оптимальні типові розміри: висота – 730 мм, ширина – 450 мм, довжина 1150 мм
- Вибирайте манікюрний стіл з великою кількістю поличок і шухлядок. Вони незамінні помічники для майстра. Кожен предмет для манікюру завжди буде лежати на своєму місці. Розміри такого манікюрного столу будуть досить великими. Полички можуть бути встановлені на стільницю або висіти окремо в зоні доступності.
- Ідеально, якщо манікюрний стіл обладнаний пересувний тумбою з додатковими ящиками. Це дасть ще більше свободи майстру і запобігає скупчення зайвих речей на робочому місці.
- Ні в якому разі не обирайте манікюрний стіл на роликах, навіть якщо на них є фіксатори. З часом вони можуть зламатися. Один необережний рух, ви зрушите його з місця, і вся ваша робота буде зіпсована. Стіл повинен бути максимально стійким. В ідеалі його ніжки повинні бути з гумовими або пластиковими накладками.
- Віддавайте перевагу моделям з плавно заокругленими кутами. Такий манікюрний стіл забезпечить додаткову безпеку вам і вашому клієнту під час роботи.
- Зверніть увагу на якість виробу. Манікюрний стіл повинен бути виготовлений з матеріалу стійкого до впливу хімічних речовин. Лаки та рідина для їх зняття можуть пошкодити її поверхню. Для манікюрного столика щоденна чистка не повинна бути проблемою.
- Якщо хочете, щоб манікюрний стіл служив вам дуже довго, не економте на якості. Не варто користуватися сумнівними інтернет-магазинами.

- Відразу купуйте фурнітуру і аксесуари для манікюрного столу. Це може бути додаткове освітлення, витяжка, чохли.

 Однак неважливо, які розміри манікюрного столика ви обрали, він оснащений тумбою чи ні, складаний тип або стаціонарний. Головне, щоб вам було зручно за ним працювати! Адже для майстра манікюру зручність безпосередньо пов'язано з якістю роботи.

Другие статьи