Корзина
160 отзывов
Надежный продавец Prom.ua
+380502378988
+380732378988
Наличие документов
Знак Наличие документов означает, что компания загрузила свидетельство о государственной регистрации для подтверждения своего юридического статуса компании или физического лица-предпринимателя.
Престиж стиль
Корзина

Різновиди масажних столів

Різновиди масажних столів
Різновиди масажних столів
Яким би видом діяльності не займався фахівець, про його майстерність можна судити по відношенню до справи і інструменту. Погодьтеся, не хочеться довіряти ремонт електропроводки сусідові, який рветься в розетку з викруткою, не виключивши рубильник на щитку. Точно також і справжній масажист не працює без відповідної горизонтальній площині, масажного масла, простирадла і рушника, ретельно вимивши руки.
Масажний стіл ― основний показник кваліфікації фахівця, оскільки без правильного розташування тіла пацієнта, в найбільш комфортному для хребта положенні, не буде належного ефекту. Плоска і трохи жорстка поверхня дає можливість досягти максимальної м'язової релаксації. Та й сам масажист повинен працювати в комфортних умовах, з повноцінним доступом до пацієнта, якісно виконуючи маніпуляції з найменшою втомою.
Пристосування може мати:
-розширену функціональність;
-складну площину з двох частин;
-дуже простий пристрій.
Переносний стіл зручний для роботи за межами стаціонарного масажного кабінету, він має малу вагу і складаний формат, перевозиться навіть в громадському транспорті. Габарити масажного ложа іноді бувають досить значними, особливо якщо це стаціонарне обладнання для пацієнтів, які страждають на ожиріння. Переносні моделі повинні важити до 20 кг, щоб з масажним столом можна було підніматися в квартиру пацієнта без ліфта.
Стаціонарна масажна площина для звичайних пацієнтів найбільш стійка, але навіть її транспортування ― складна справа через значних габаритів і ваги. На стаціонарному масажному столі часто передбачено кілька конструктивних деталей для забезпечення додаткових функцій. Наприклад, що піднімається підголівник дозволяє найбільш якісно проводити косметичний масаж, а проріз для обличчя ― довго лежати на животі при детальному опрацюванні всіх груп м'язів.
Для роботи в салоні і при обслуговуванні особливих категорій пацієнтів (літні та огрядні люди, вагітні жінки, спортсмени зі складними травмами) намагаються використовувати найбільш стійкі стаціонарні конструкції. Однак цим людям не завжди зручно щодня добиратися до масажного кабінету, і вони вважають за краще платні послуги виїзного фахівця зі своїм масажним столом.
Найбільш поширені конструкції:
-Односекційний масажний стіл для класичного масажу і простих маніпуляцій.
-Двосекційний масажний стіл з підйомним підголовником для зручності роботи косметолога і проведення SPA-процедур.
Трисекційний масажний стіл має додатково регульовану поверхню, щоб положення площин можна було міняти довільно ― під потреби процедури і зручність клієнтури, наприклад, напівсидячи при масажі ніг.
Готовий стандарт ― це ложе завширшки 55-85 см. Воно досить вузьке і додатково забезпечено підйомними підлокітниками, але для огрядних пацієнтів цього недостатньо. Площина з отвором для особи досягає в довжину 210 см, суцільний стіл ― до 190 см. Перерахуємо види покриття, які можуть використовуватися для масажного столу, виготовленого своїми руками:
-штучна шкіра для оббивки меблів;
-недорогий шкірозамінник;
-дорогий арпатек;
-вінілова шкіра;
-целофановий медичний шкірозамінник на бавовняній основі.
Масажні столи преміум-класу покриті арпатеком, який візуально (і за інших характеристик) не відрізняється від натуральної шкіри. Його застосовують для оббивки м'яких меблів або крісел елітних авто, а не тільки для масажного обладнання. Під наповнювач використовують поролон і поліуретан.
В деяких готових моделях можливе регулювання висоти ложа, але зазвичай для роботи вистачає висоти 60-90 см над рівнем підлоги, в залежності від зріста масажиста. Регулювання висоти у готових столів походить від електроприводу або за допомогою гідравліки. У саморобному столі ніжки з отворами входять в опори, де висота регулюється звичайними довгими болтами, що вставляються в отвори, зробленими один навпроти одного через кожні 2-3 см. Складні масажні конструкції іноді мають від 4 до 8 опор. Але яким би не був функціонал і ширина масажної поверхні, фахівець і пацієнт повинні перебувати в умовах максимально комфортних для роботи і релаксації.
Переносний масажний стіл розрахований на стандартну вагу пацієнта ― до 120 кг. Пересувний стаціонарний витримує до 200 кг, а для особливих пацієнтів є масивні столи, розраховані на 350 і більше кілограмів. Якою б надійною не була конструкція столу, укладатися на нього рекомендують неспішно, вставати ― без різких рухів. Матеріал для каркаса масажних столів:
-дерево;
-алюміній;
-сталь;
-комбіновані матеріали.
Другие статьи