Корзина
160 отзывов
Надежный продавец Prom.ua
+380502378988
+380732378988
Наличие документов
Знак Наличие документов означает, что компания загрузила свидетельство о государственной регистрации для подтверждения своего юридического статуса компании или физического лица-предпринимателя.
Престиж стиль
Корзина

Як відремонтувати штучну шкіру

Як відремонтувати штучну шкіру

Наскільки доцільно застосовувати «рідку шкіру» для ремонту виробів із штучної? Чи можна досягти такого результату, як і у випадках з натуральної? Щоб відповісти на ці питання, перш за все, потрібно розібратися з тим, що ж являє собою штучна шкіра.

Багато хто до цих пір асоціюють штучну шкіру з дерматином (вінілісшкіра), часи якого безповоротно йдуть. Сфера його застосування істотно скоротилася за останній час, хоча все ще залишається доволі широкою.

Сучасна ж штучна шкіра – матеріал абсолютно інший. Не поступається за своїм зовнішнім виглядом натуральній шкірі, цей матеріал за багатьма показниками навіть перевершує її. Часом власник брендового спортивного взуття, купленої за пристойні гроші, навіть не підозрює, що вона виготовлена з якісного шкірозамінника. Це зовсім не мінус даного виробу, а, скоріше, його плюс. Тому що високотехнологічна штучна шкіра більш міцна, більш пружна і еластична, більш стійка до перепадів температури і вологості. А іноді і більш «дихаюча». І завжди не менш дорога, ніж натуральна.

Є, звичайно, і види сучасної штучної шкіри простіше, в основному вони поставляються на ринок нашими друзями з найбільш густонаселеної в світі великої азіатської країни. Вони дешеві і не настільки гарні, як матеріали європейських та американських виробників, але і вони далеко не дерматин!

Втім, нас не стільки хвилюють споживчі якості матеріалу, скільки можливість застосування рідкої шкіри для ліквідації порізів, подряпин, пропалів і т. п.

Рідка шкіра для ремонту дерматину

З дерматином все просто. Ремонтувати його рідкої шкірою можна. Тільки міцності, характерною для подібного ремонту натуральної шкіри, добитися не вийде. Вінілштучшкіра являє собою полімерний шар ПВХ (полівінілхлориду), нанесений на синтетичну тканину (зазвичай поліефірну). Рідка шкіра у вініл не вбирається. Тому з часом може відшаровуватися. З внутрішньої сторони розріз можна, звичайно, проклеїти, але термін життя лицьового шару цим не збільшиш. Якщо мова йде про одиничному пошкодження, то ремонт можливий. Єдина проблема в тому, що його доведеться постійно оновлювати через кожні місяць-півтора. А от якщо ви зіткнулися з ґрунтовно обшарпаних сидінням недорого офісного крісла, краще все ж замінити шматок дерматину. Сил і нервів піде менше, та й результат буде набагато надійніше.

Рідка шкіра для ремонту замінників з сучасних полімерів

Тепер з приводу сучасних штучних матеріалів з поліуретановим, нитроцелюлозним або ще з яким-небудь покриттям. Незалежно від того, дорогий чи це кожзам європейського виробника або демократичний за ціною китайський, відновлення пошкоджень на ньому за допомогою рідкої шкіри дасть кращий результат, ніж на дерматині, але гірший, ніж на натуральній шкірі. Структура натуральної шкіри волокниста, а вищеназваних полімерних покриттів ― комірчаста.
Рідка шкіра в сучасні види шкірозамінника вбирається, але рівень міцності зчеплення з матеріалом все ж нижче. Тобто повністю монолітного з'єднання не вийде. І марно зачищати краю наждаком. У випадку з натуральною шкірою ця процедура призначена для зняття захисного полімерного шару або видалення обвуглити від пропалення щільної кірки, щоб оголити волокнистий шар. Тут же оголювати нічого, тільки у разі пропалення спечений шар полімеру краще видалити.

Яким буде термін служби відремонтованого виробу, сказати в цьому випадку складно. Надто вже різні якісні штучні шкіри за своїми властивостями і складом. У будь-якому випадку міцність відремонтованого ділянки буде вище, ніж на вінілісшкірі, а, швидше за все, навіть і чим пресованої шкіри.


 

Другие статьи