Корзина
172 отзыва
+380502378988
+380732378988
Наличие документов
Знак Наличие документов означает, что компания загрузила свидетельство о государственной регистрации для подтверждения своего юридического статуса компании или физического лица-предпринимателя.
Престиж стиль
Корзина

Що необхідно знати при виборі перукарської мийки?

Що необхідно знати при виборі перукарської мийки?

 

В цілому всі види перукарських мийок можна згрупувати за такими ознаками:
Матеріал раковини:
- пластик;
- склопластик/акрил;
- кераміка;
Пластик розбити практично неможливо, однак раковини з кераміки більш практичні і презентабельні.
На білих керамічних раковинах у разі використання поганої води можуть з часом проявиться сліди від іржі, на чорних керамічних раковинах добре видно пил і сліди калька при висиханні крапель води.
Раковини з акрилу вимагають особливого догляду ― аналогічного до того, який вимагається для ванн з акрилу: спеціальні рідини, заборона на використання абразивних засобів. Однак склопластик/акрил дозволяє досягти неперевершених дизайнерських форм.
Матеріал тумби:
- залізна;

- дерев'яна з зовнішнім покриттям зі штучних шкір;
- металевий каркас з пластиковим кожухом;
- пластикова;
- склопластикова;
Тумби, в конструкції яких використовується метал поступово відходять в історію, т. к. 2-4 роки використання і метал внизу тумби іржавіє, а патьоки іржі залишають сліди на підлоговому покритті. Будь-які спроби реанімувати соржавевшую частина тумби призводять до жахливого зовнішнього  вигляду.

Дерев'яна тумба, покрита штучною шкірою, може прослужити вам дуже довго, а може і не дуже – все залежить від того, наскільки добре продумана ізоляція дерев'яних частин тумби від потрапляння на неї води покриттям з штучної шкіри. Найпростішим способом оцінити ізоляцію – це пролити воду або уявити собі як вона тече від раковини вниз – якщо на своєму шляху вона стикається з деревом, таку мийку краще не брати.

Пластикові тумби, як правило, дуже нелегкі в зборі і монтажі, так як пластик, який використовується при виробництві таких тумб товщиною всього в декілька міліметрів – тому потрібно мінімум 2, а краще 3, ХОРОШИХ сантехніка, щоб при установці не поламати «завушини» і пази пластикових частин тумби, а також, щоб не впустити саму раковину під час монтажу.

Склопластик/акрил – на даний момент є найкращим рішенням, оскільки іржавіти, в ній нема чому, вона не примхлива при монтажі, при бажанні її можна перефарбувати в будь-який колір чи не з балончика. Нам відомі випадки, коли люди перефарбовували досить великі мийки з склопластику в автомайстернях за 50 доларів. Причому кольори можуть бути абсолютно будь – металік і перламутр. А якщо у вас серед знайомих є ще й художник, то тумбу можна прикрасити будь-тематичним малюнком або логотипом. Також часто такі тумби (в основному великих розмірів) достатньо стійкі, і кріплення до підлоги носить символічний характер – для того, щоб під час використання тумба не зрушувалася з місця.

Кріплення до підлоги/стіни:
- не потребує кріплення
- вимагає кріплення-якір;
- вимагає кріплення до стіни;
- вимагає кріплення до п'єдесталу;
- вимагає кріплення до підлоги;
Не потребують кріплення мийки – як правило, мийки для виставок – на штативі і з відром для зливу відпрацьованої води. Їх рідко використовують в перукарнях.
Кріплення-якір потрібна в основному для великих мийок, які стійкі до падіння. Дане кріплення лише запобігає «повзання» мийки по підлозі.
Існують настінні мийки – в такому разі кріплення здійснюється до стіни, і вимагає завчасного точного розрахунку розташування кріплення на стіні. При неправильному розташуванні раковина може бути або занадто висока або занадто низька для клієнта. А через відсутність вузла нахилу у таких мийок вибір неправильної висоти виправити можна лише заново пересверлив отвори і закріпивши кріплення на новій висоті.
У випадках з мийками-стійками (у яких відсутнє стаціонарне кріплення крісла) необхідно надійне кріплення до підлоги або до сталого п'єдесталу. Воно потрібно для запобігання перекидання, оскільки центр ваги у таких мийок знаходиться високо. П'єдестал буде корисний у разі необхідності «піднімати» мийку, а також, що дуже часто зустрічається, при неможливості кріплення мийки до підлоги. Кріплення до підлоги, як правило, проводиться за допомогою анкерних болтів. Але при наявності труб опалення, системи підігріву, а також порожнин в підлозі, часто таке кріплення неможливо. Тоді на допомогу і приходить п'єдестал. Щоб ніжки п'єдесталу не дряпали кахель, бажано мати гумову чи каучукову прокладку біля основи ніжок.

За наявності у мийки рами для крісла:

- мийки з додатковою рамою для стаціонарного кріплення крісла до миття;
- мийки, не прив'язані до крісла;

Вважається більш елегантним і поважних по відношенню до клієнта рішенням використання мийки зі стаціонарно прикріпленим до нього кріслом. Направляючи клієнта помити голову, не потрібно буде бігти попереду нього з метою поправити зміщена попереднім клієнтом крісло. Це визначає більш високий рівень і клас салону.
Але бувають і обмеження, за яких розмістити повноцінну мийку не виходить. Серед них: брак місця, існуючі санітарні обмеження, обмеженість в коштах.
За розташуванням клієнта в кріслі:
- сидячі;
- напівсидячі;

- напівлежачі;

- лежачі;
Самим популярним у нашій країні вважається використання сидячих мийок – мийок, в яких клієнт при митті голови знаходиться в сидячому положенні. Чому так? – Швидше за все, тому що на ринку спочатку з'явилися мийки такого типу і з часом всі стали сприймати це як стандарт. Існує й інша причина – літнім людям вставати зручніше саме з сидячих мийок. Як би воно не було, зараз це найпоширеніший варіант. Недоліком таких мийок є надмірне «переломлення» шиї при митті голови, що особливо незручно при тривалих процедурах.
Поділ на «напівсидячі» і «напівлежачі» мийки вельме умовний. Їх можна було б об'єднати в один тип, але все ж є деяка різниця: сидиш в більшій мірі, ніж лежиш або навпаки. В обох випадках голова потилицею спирається на спеціальну опору на раковині і вологі процедури в такий мийці доставляють менше незручностей: шия і спина так не втомлюються, можна трохи розслабитися і час пройде непомітно. А спеціальна підставка під ноги допоможе розслабитися ще і ногахм. Останнім часом власники салонів стають більш гнучкими при пошуку рішення, яке могло б задовольнити вимогливого клієнта – тому ми спостерігаємо значне зміщення інтересу в бік саме такого типу мийок.

Лежачі мийки – величезна рідкість ― про них, мабуть, варто говорити, коли зміниться ще одне покоління, а разом з ним і уявлення людей про те, що є нормою.
За наявності сантехніки:
- без крана гарячої/холодної води і без душика(лійки);
- з краном гарячої/холодної води і душиком(лійкою);
Хоч санітарні норми і вимагають обов'язкової наявності водопроводу в перукарнях, але випадки його відсутності все ще не рідкість. В основному це стосується перукарень в сільській місцевості, де організація постійного водопостачання пов'язана з низкою серйозних проблем. Бувають випадки використання мийок без змішувача і душика і у відносно великих містах. Ми неодноразово бачили такі рішення: виведене з житлового фонду приміщення (квартира), який існував у ванній змішувача підставляють такого роду мийку і користуються тим, що раніше використовувалося мешканцями при прийомі ванни. Але ми ще не зустрічали жодного господаря такий перукарні, який не хотів би позбутися такого бюджетного рішення.
По прив'язці до конкретного місця розташування:
- потребують чіткої і конкретної фіксації до підлоги/стіні;
- потребують умовної прив'язки до конкретного місця;
- не потребують ніякої прив'язки до конкретного місця;
Елегантні рішення вимагають великих матеріальних і трудових витрат. Мова йде про повноцінної мийки з підведенням води з-під підлоги. Відсутність численних шлангів справді дуже сильно «перетворює» одну і ту ж мийку. Однак для того, щоб встановити мийку таким чином буде потрібно: провести труби водопроводу до потрібного місця, заховати ці труби від очей, точно розрахувати положення виведення цих труб, а також провести трубу каналізації під потрібним кутом.

У багатьох на цю роботу не вистачає засобів та/або терпіння і тоді мийка встановлюється недалеко від стіни так, щоб вистачило довжини шлангів від існуючого раніше виведення води і каналізації. При такій установці зміна положення мийки на кілька дециметрів в бік не представляє ніякої праці.
Не вимагають прив'язки до конкретного місця мийки в основному використовуються на виставках і являють собою легку переносну мийку на штативі і зі зливним відром, прикріпленим до штатива.

Наостанок хотілося б звернути вашу увагу на наступний факт. У більшості випадків мийки в перукарнях розміщуються в безпосередній близькості від робочих місць інших перукарів. Часто виходить так, що на одного миючого голову клієнта дивляться ще п'ять інших. Це створює певний дискомфорт: він може переживати за третє підборіддя, за викривлену носову перегородку, коротку спідницю, або взагалі людина не любить перебувати в центрі уваги. Для того, щоб ваш клієнт не відчував себе в мийці як на гарячій сковороді, настійно рекомендуємо огороджувати місце розташування мийки хоча б ширмою.

 

 

Другие статьи