Корзина
160 отзывов
Надежный продавец Prom.ua
+380502378988
+380732378988
Наличие документов
Знак Наличие документов означает, что компания загрузила свидетельство о государственной регистрации для подтверждения своего юридического статуса компании или физического лица-предпринимателя.
Престиж стиль
Корзина

Важливі поради для відкриття масажного кабінету

Важливі поради для відкриття масажного кабінету
Багатьох з нас приваблює індустрія краси, адже здоров'я і привабливість людського тіла ― це та послуга, в затребуваності якої сумнівів не виникає. Саме подібні види послуг приваблюють підприємців, які бажають розпочати бізнес і розмірковують над тим, як відкрити свою справу. Але, як і в будь-якому бізнесі, тут, перш ніж приступити безпосередньо до справи, необхідно пройти через певний підготовчий етап. І так, як відкрити масажний кабінет? Що треба знати, і про що слід подумати заздалегідь?
Як відкрити масажний кабінет: визначаємося з цільовою аудиторією.
Насамперед, необхідно відповісти для себе: яка цільова аудиторія вам цікава, і який саме набір послуг вам буде вигідно здійснювати. У випадку з салоном, можна зробити акцент на оздоровчому масажі, і тоді район розташування не буде відігравати особливого значення, адже при наявності хороших фахівців, люди будуть приїжджати навіть з іншого кінця міста. А можна спеціалізуватися на різних косметичних процедурах, тоді комфорт і зручність розташування будуть визначальними факторами для формування початкової клієнтської бази.
Визначення спеціалізації ― дуже важливий етап, в справі вирішення завдання про те, як відкрити масажний кабінет, адже від того, які саме послуги ви збираєтеся надавати, залежить не тільки контингент ваших клієнтів, але і важливі організаційні моменти. Так надання медичних послуг передбачає отримання ліцензії, тоді як для здійснення косметичних масажів, це не обов'язково.
Як відкрити масажний кабінет: юридичні аспекти.
Відповідаючи на питання: як відкрити масажний кабінет, не можна залишити поза увагою момент отримання необхідних документів, дозволів і ліцензій. Як вже говорилося, якщо ви збираєтеся здійснювати послуги з лікувального масажу, то ліцензія вам необхідна. Причому отримати ліцензію не так то просто, необхідно щоб у підприємця було медична освіта, тільки тоді він може подати заяву на отримання відповідної ліцензії. Говорячи простіше, не можна ІП оформити салон лікувального масажу, якщо він сам не має медичної освіти.
Закон пропонує два виходи з цієї ситуації:
Вибрати в якості своєї спеціалізації косметичний масаж і не чинити ніякі медичні послуги.
Укласти договір з особами, у яких є необхідна освіту і які мають відповідний дозвіл. Вони надаватимуть медичні послуги як ІП за своєю ліцензією, а ви в свою чергу будите отримувати дохід, так як надаєте їм площу і клієнтську базу.
Перейдемо до іншого питання: організаційна форма і система оподаткування, що вибрати? Якщо ви збираєтеся одноосібно управляти своєю справою, то краще зареєструвати себе як ІП, в разі якщо у вас є партнери, то вибирайте ТОВ.
Дуже добре розглянуте питання про вибір ІП або ТОВ в статті, Що краще ІП або ТОВ, рекомендую до прочитання.
Відносно питання про оподаткування рекомендації наступні. При державній реєстрації підприємницької діяльності постарайтеся обов'язково подати заяву на застосування ССО (спрощеної системи оподаткування) з варіантом оподаткування доходів за ставкою 6%. Так як ваші послуги будуть припускати отримання доходу, при якому ви будете мати витрати тільки у вигляді орендної плати, а також деякі не суттєві статті витрат, то оподатковуваний дохід у вас буде досить великий, тому ССО за ставкою 6% з доходів, буде ідеальним варіантом , при якому суми податку будуть мінімальними. Більш докладно про варіанти оподаткування малого бізнесу можна прочитати в статті «Оподаткування малого бізнесу: як вибрати систему оподаткування», а також «Практичні поради щодо вибору системи оподаткування для малого бізнесу». Щоб не застосовувати ККТ (контрольно-касова техніка) і не витрачати додаткові кошти на її придбання, обслуговування та постановку на податковий облік, використовуйте БСО (бланки суворої звітності).
Як відкрити масажний кабінет: вибір приміщення і організаційні аспекти.
Природно, що здійснення даного типу послуг має на увазі наявність певних вимог до приміщення вашого салону.
Для кожного працівника в салоні повинно бути передбачено як мінімум 8 кв. м. робочого простору, плюс, для прийому клієнтів необхідно відвести додаткову кімнату.
Салон повинен перебувати в опалювальному приміщенні з робочою вентиляційною системою;
Наявність власного санвузла.
Як покриття для підлоги і стін необхідно використовувати легко миючися матеріали (плитка, лінолеум), щоб можна було без проблем здійснювати вологе прибирання.
Продумана система освітлення, світло повинне падати на клієнта під кутом ― це необхідно для зручності масажиста.
Якщо ви знімете нижній поверх в житловому будинку, то необхідно щоб у вас був окремий вхід.
Коли приміщення вибрано, необхідно перейти до інших організаційних моментів, а саме до укладення договору. Крім договору оренди вам слід подбати про наступні документи:
договір на вивезення та утилізацію твердих побутових відходів, а також, окремо, договір на вивезення та утилізацію люмінесцентних ламп;
отримати висновок санепідемстанції і пожежників;
оформити журнал обліку дезінфекційних засобів.
Саме на цьому пункті найчастіше застряють все ті, хто мучиться питанням: як відкрити масажний кабінет. Насправді все не так складно і займає не так багато часу, якщо підійти до процесу відповідально.
Як відкрити масажний кабінет: організація процесу.
Ну і тепер найважливіше: організація процесу надання послуг масажу. Необхідно вирішити, хто буде проводити масаж. Якщо у вас є освіту і досвід масажиста, то ви самі будете і господарем і масажистом. Якщо ж у вас немає знань і досвіду в масажі, то вам доведеться найняти персонал. Знайти хорошого масажиста в кадровому агентстві або по оголошенню завдання практично не має вирішення. Кращий варіант ― це знайти фахівця самостійно, тобто переманити з інших салонів, якщо звичайно вони самі не є їх власниками. Процес пошуку зажадає часу і коштів, так як буде припускати відвідування ряду салонів і так сказати на своїй «шкурі» випробувати майстерність тих людей, яким ви зможете запропонувати співпрацю. Взагалі кращий варіант буде звичайно, якщо ви самі володієте необхідною технікою масажу і, відкривши кабінет для масажу, будете самі там працювати.
Як відкрити масажний кабінет: обладнання кабінету.
Щоб відкрити кабінет для проведення масажу, слід звернути особливу увагу на обладнання самого кабінету. Ось деякі рекомендації:
масажний кабінет повинен бути ізольованим приміщенням, щоб клієнт не відчував дискомфорт.
температура повітря в кабінеті необхідно підтримувати на рівні +20 ― +22 градусів С;
освітлення повинно бути налаштоване так, щоб світло падало під кутом на пацієнта і не потрапляв в очі самому масажиста;
обов'язковою умовою є можливість провітрювання кабінету, при цьому повітря не повинен потрапляти на пацієнта;
наявність туалету та душової кабіни (бажано);
кабінет повинен бути спеціально обладнаний.
Устаткування масажного кабінету.
Масажний кабінет повинен бути обладнаний наступним чином:
наявність умивальника з холодною і гарячою водою;
спеціальний масажний стіл, регульований по висоті;
письмовий стіл зі стільцями, для масажиста і для пацієнтів;
ширма в місці, обладнаному для зберігання одягу пацієнта;
шафа для халатів.
У кабінеті обов'язково має також бути: дзеркало, рушники, кулер з питною водою, одноразові стаканчики.
Особливу увагу варто приділити наявності наступних медикаментів: йод, бинти, зеленка, вата, перекис водню, лейкопластир, тальк, нашатирний спирт, ножиці, пінцет.
Не варто забувати і про самій атмосфері. Найкраще щоб приміщення мало світлі тони.
Пропонуємо подивитися це відео, в якому даються деякі практичні поради про те, як відкрити масажний кабінет максимально комфортним і приємним для клієнтів.
Другие статьи