Корзина
172 отзыва
+380502378988
+380732378988
Наличие документов
Знак Наличие документов означает, что компания загрузила свидетельство о государственной регистрации для подтверждения своего юридического статуса компании или физического лица-предпринимателя.
Престиж стиль
Корзина

Дізнаємося характер по манікюру.

Дізнаємося характер по манікюру.

Психологи давно знають, що форма і колір нігтів можуть багато чого сказати про їх власницю. Так що іноді варто придивитися до манікюру співрозмовниці, щоб дізнатися її характер.


Квадратні нігті
Квадратні нігті вказують на замкнутість, такі жінки не виставляють свої емоції і почуття напоказ. Вони рідко вірять на слово і їм складно що-небудь нав'язати.
Не варто критикувати власниць квадратних нігтів. Їх зарозумілість, як правило, трохи завищена, а прояв самобичування їм абсолютно не властивий. Вони не будуть жаліти нікого: ні себе, ні інших, так як дуже сильні особистості, тому і прощати слабкостей оточуючих теж не звикли.
Колір лаку у власниць такої форми може бути будь-який. Якщо він яскравий і агресивний, наприклад, червоний, яскраво-жовтий, помаранчевий або ліловий, то така дівчина зазвичай не прощає навіть незначних похибок, і другого шансу ви вже не отримаєте.
Якщо відтінки спокійні і м'які, то буде складно достукатися до серця даної особи. Френч або французький манікюр на квадратних нігтях говорить про сміливу натуру, готову на експерименти.
Форма лопатки
Дівчата з нігтями в формі лопатки, як правило, неромантичні. Вони розважливі і прагматичні натури в хорошому сенсі цих слів.
Яскравий лак говорить про те, що жінка звикла ставити перед собою певні і чіткі цілі, а для їх досягнення можуть «йти по головах», не дивлячись ні на що.
Якщо лак пастельних відтінків, а при цьому ще й є оригінальний малюнок, будь-які аксесуари або прикраси, перед вами дівчина з відсутністю фантазії в любові. Ця особа ідеально підходить для впорядкованої сімейного життя, де побут налагоджений, простирадла випрасувані, а по неділях проходять тихі сімейні обіди. А ось бурхливого сексу в несподіваних місцях можна від неї не чекати.
Якщо на лопатоподібний нігтях зроблений французький манікюр, то їх володарка відмінно знає, чого вона хоче, як це отримати і правильно застосувати. Такі представниці прекрасної статі усьому покладаються лише на свій власний досвід або ж на досвід знайомих.
Форма прямокутника
Якщо вам зустрілася дівчина з нігтями в формі прямокутника, то перед вами особа, яка звикла жити за правилом: «а чому б і не спробувати?». Вона легко піде на експерименти або на ризик. Такі жінки ― лідери, особливо в любові.
Якщо прямокутні нігті нафарбовані лаком спокійних відтінків, то їх володарка сміливо йде по життю і поведе вас за собою. Якщо ж лак обраний яскраво-червоний, то за маскою самовпевненою жінки ховається невпевнена в собі особа, яка має потребу в сильному плечі.
Загострена форма
Особливу увагу потрібно приділити жінкам з гострою формою нігтів. Як правило, такі дівчата є артистичними натурами, фантазерка і ініціативними романтиками. З такою жінкою ви точно не нудьгуватимете, адже вона володіє відмінним почуттям гумору, вміє підтримати розмову, приємна в спілкуванні.
Але в той же час її настрій часто змінюється, вона рідко доводить що-небудь до кінця і може зникнути з вашого життя в будь-який момент. Любительки френча володіють такими якостями в повній мірі.
Якщо ж тон обраний світло-рожевий, матовий, з мінімумом малюнків і прикрас, то перед вами подвійна натура, яка приховує свої пориви за награною статечністю.
З такими дівчатами досить цікаво, адже ніколи не знаєш, що їй прийде на розум в наступний момент. Яскравий лак зазвичай використовують дівчатка-підлітки або ті, хто затримався в цьому віці з тих чи інших причин. З такою особливою чоловікові доведеться приміряти роль батька, бути покровителем, відповідальним і сильним захисником, може бути навіть господарем.
Круглі нігті
Круглі нігті уособлюють материнство. Чоловік поруч з жінкою, яка має такий формою нігтів, відчуває себе тепло, спокійно, затишно. Її покликання ― це сім'я і домашнє вогнище.
Часто дівчата з круглими нігтями носять довге волосся (або, принаймні, мріють про це) і неяскравий макіяж. Якщо такі нігті пофарбовані в агресивний і ультрамодний колір, то їх володарку не влаштовує спокійне життя, їй потрібні зміни. А пастельні тони говорять про відкритість і невмінні щось приховувати.
Френч на круглих нігтях є сигналом витонченості і простоти.
Ось така «цікава хіромантія». Звичайно, це стосується тільки тих випадків, коли той чи інший вид манікюру присутній постійно!

Другие статьи