Корзина
172 отзыва
+380502378988
+380732378988
Наличие документов
Знак Наличие документов означает, что компания загрузила свидетельство о государственной регистрации для подтверждения своего юридического статуса компании или физического лица-предпринимателя.
Престиж стиль
Корзина

Як підібрати назву салону краси

Як підібрати  назву салону краси

Відкриваючи перукарню, фітнес-клуб, салон краси або спа-салон, вам потрібно буде вибрати відповідну назву. Ви можете записати масу назв і переживати, яке-ж назву сподобається вашим потенційним клієнтам. Поспішаємо вас заспокоїти, будь-яка назва буде підходящим, якщо воно відображає суть вашого маркетингового плану. Не турбуйтеся, якщо назва комусь не сподобається. Неможливо догодити всім.


Як вибрати назву для салону краси
Вибираючи назву салону, подумайте, що ви хочете цим назвою сказати. Чим назву вашого салону буде відрізнятися від назв інших салонів краси. Який імідж вашого салону краси ви хочете створити за допомогою назви: елітний, дорогий, демократичний, молодіжний, пустотливий, дружній, який відповідає останнім технологій, індивідуальний підхід до клієнтів, високопрофесійний? Яке перше враження виникає у потенційних клієнтів, коли вони чують назву вашого салону? Якщо це ім'я з'явиться на вивісці вашого салону, виникне бажання у випадкових перехожих зайти у ваш салон?


Назва салону краси не повинно бути гранично конкретним. Якщо ви назвете свій салон «Зачиска», то він буде асоціюватися передусім з перукарськими послугами. А що якщо потім ви вирішите додати косметичні послуги? З іншого боку, назва салону не повинно бути занадто абстрактним. Якщо ви назвете свій салон «Комета», то незрозуміло, що це за компанія, чим вона займається, і що цією назвою ви хочете сказати.

Щоб придумати оригінальну назву свого салону краси, попросіть допомоги своїх знайомих і друзів, погортайте словники, подивіться на назви інших салонів. Один із способів, уявити образ свого салону і дизайн, це подумати про нього, як про, припустимо, про домашнего улюбленця. Який у нього характер, як він себе веде, якими словами ви можете його описати. Або уявіть своєї салон в образі машини та охарактеризуйте її. Інший спосіб розбудити свою креативність, гортати журнали впродовж тижня і вирізати картинки, слова і фрази, які говорять самі за себе. Все це наклейте на стіну, і у вас вийде колаж, який може наштовхнути вас на геніальну ідею назви салону.


При виборі назви салону слід також звернути увагу на наступні моменти:

легко вимовляється назва, в тому числі маленькими дітьми;

міститься воно в один рядок на рекламному буклеті і вашій візитці;

де в телефонній книзі воно буде стояти — на початку чи кінці;

якщо ви вирішите відкрити свій сайт в Інтернеті, вільно чи це назва, щоб використовувати його в якості доменного імені.

Як вибрати логотип для салону краси, на що звернути увагу при його розробці

Наступний момент — це розробка логотипу салону краси. Логотип компанії — це як візитка. Логотип тісно пов'язаний з брендом компанії. Саме він допомагає запам'ятовувати і легко дізнаватися компанії.


Отже, на що ж звертати увагу при розробці дизайну логотипу? При дизайні логотипа пам'ятайте, що він повинен бути незмінним, тобто на всіх документах і через всі канали комунікації (телебачення, реклама в газеті, вивіска, рекламні щити, інвойси тощо) повинен відображатися без найменших змін. Він повинен легко запам'ятовуватися і нести в собі якесь смислове значення.

Логотип повинен бути унікальним і відрізнятися від логотипів інших салонів краси. Логотип повинен добре виглядати в чорно-білому кольорі. Його повинні розрізняти навіть дальтоніки. Дизайн логотипу повинен бути таким, щоб він однаково добре виглядав і на вашій візитній картці дрібним шрифтом і на рекламному щиті великими літерами.

 

Другие статьи