Корзина
22 отзыва
В який день тижня йти до перукаря?
Контакты
Престиж Стиль
Наличие документов
Знак Наличие документов означает, что компания загрузила свидетельство о государственной регистрации для подтверждения своего юридического статуса компании или физического лица-предпринимателя.
+38050237-89-88
менеджер по продажам
УкраинаЧерниговская областьЧерниговул. 77 Гвардейской дивизии 1 а
Карта

В який день тижня йти до перукаря?

В який день тижня йти до перукаря?
В який день тижня краще йти до перукаря?
Стрижка в суботу оздоровить волосся, а в четвер - допоможе стати популярнішими!
Коли краще стригтися, а коли фарбувати волосся?
Понеділок
Цей день підходить для зняття негативу, накопичених негативних емоцій, невирішених проблем. Сприятливий для фарбування волосся.
Вівторок
Стрижка у вівторок дозволить отримати додатковий імпульс для вирішення важливих проблем, на які у вас не вистачає сил або рішучості. Стрижіться у вівторок, якщо бажаєте змін, якщо вам не подобається монотонний хід буднів.
Середа
Разом із зістриженим волоссям в цей день оновлюється і ваше інформаційне поле. Тому стрижка в середу збільшує ймовірність нових цікавих зустрічей, отримання знань, поїздок і спілкування.
Четвер
Цей день підходить для стрижки, якщо ви хочете налагодити відносини з оточуючими людьми, стати популярнішими.
П'ятниця
Стрижка в п'ятницю веде до зміни зовнішності, адже п'ятниця - день краси. Чи не стрижіться по п'ятницях, якщо вас влаштовує ваш зовнішній вигляд.
Субота
Разом зі стрижкою відбувається оздоровлення волосся. Стародавні вірили, що стрижка в цей день допомагає зняти гріхи з душі і навіть покращує карму.
Неділя
У день сонця стрижка може погано вплинути на долю, "зарізати" її. Але якщо у вашому житті затрималася смуга невдач, спробуйте постригтися саме в неділю.
facebook twitter