Корзина
160 отзывов
Надежный продавец Prom.ua
+380502378988
+380732378988
Наличие документов
Знак Наличие документов означает, что компания загрузила свидетельство о государственной регистрации для подтверждения своего юридического статуса компании или физического лица-предпринимателя.
Престиж стиль
Корзина

Фарба для волосся. Що краще обрати?

Фарба для волосся. Що краще обрати?

Бажання змінити природний колір волосся або зробити його більш насиченим є бажанням багатьох жінок.

Додатково до всього це відмінний спосіб змінити свій імідж. Завдяки сучасним засобам для фарбування і догляду за волоссям, процес стає максимально простим і безпечним.

Сучасні засоби для фарбування волосся можна розділити на кілька категорій:
- Перманентна фарба (стійка);
- Полуперманентние фарба;
- Відтінкові барвники.

Вибір засобу для фарбування визначається тим результатом, якого ви хочете досягти. Одні жінки віддають перевагу тимчасовому фарбуванню за допомогою засобів для надання відтінків, а інші воліють фарбування з використанням перманентної фарби для волосся.

Розглянь більш детально засоби для фарбування волосся:
1. Перманентна фарба.
Такий вид фарби є більш стійким, зберігається протягом тривалого часу, але разом з тим, в результаті частого застосування такої фарби пошкоджуються волосся. До складу більшості перманентних фарб входить аміак, який робить негативний вплив на структуру і стан волосся. Саме завдяки аміаку барвник проникає глибоко в структуру волосся. Фарби, в яких міститься аміак, відрізняються найбільшою стійкістю. Позбутися від перманентної фарби можна тільки кардинальним засобом, який полягає в підстригання волосся та очікуванні, поки відросте волосся з природним кольором.

2. М'яка полуперманентние фарба.
У такій фарбі на відміну від перманентної не міститься аміак. Аміак був замінений іншими, більш м'якими легкими речовинами, які відповідно завдають меншої шкоди структурі та стану волосся. Саме тому такі фарби ще називають щадними. Барвники в таких фарбах не проникають надто глибоко в структуру волосся, і досить швидко вимиваються. Точно також, як і в стійких фарбах, в складі полуперманентние знаходиться комплекс, що складається із різних добавок, які додають волоссю блиск і доглянутий вигляд.

З кожним миттям голови колір фарбованого волосся починає поступово втрачати свою інтенсивність. Після шостого-десятого миття голови колір остаточно вимивається. Така фарба ідеально підійде для тих дівчат, які не бажають кардинальних змін кольору волосся. Така фарба дозволяє експериментувати з кольором, не травмуючи структуру волоса.

3. Відтінковий барвник.
Дія засобів надання відтінків, зокрема шампунів, грунтується на поверхневому фарбуванні волосся, без проникнення в структуру. Такі засоби підходять дівчат, котрі не хочуть змінювати свій натуральний колір волосся, а просто хочуть поекспериментувати з власною зовнішністю, не завдаючи шкоди волоссю. З усіх видів фарбування, такий метод є самим нестійким. 

Другие статьи