Корзина
160 отзывов
Надежный продавец Prom.ua
+380502378988
+380732378988
Наличие документов
Знак Наличие документов означает, что компания загрузила свидетельство о государственной регистрации для подтверждения своего юридического статуса компании или физического лица-предпринимателя.
Престиж стиль
Корзина

Збережи шкіру рук молодою за допомогою крему.

Збережи шкіру рук молодою за допомогою крему.
Крем для рук - засіб, який допомагає доглядати за шкірою рук. Це незахищена ділянка шкіри, яка підпадає під вплив безлічі негативних факторів протягом усього дня. Хочемо зазначити, що, за статистикою, більшість чоловіків віддає перевагу жінкам з доглянутими руками. Саме тому, милі жінки, вам потрібно вміти правильно доглядати ними, а робити це можна за допомогою грамотно підібраного засобу.
Існує кілька різновидів засобів даної категорії, які спрямовані на вирішення різних проблем, що виникають на шкірному покриві. Якого результату можна досягти: Поліпшити стан шкіри рук (відновлюючий крем для рук); Повернути еластичність; Вирішити безліч шкірних проблем; Запобігти старіння (антивіковий крем для рук); Захистити від впливу навколишнього середовища (захисний крем для рук і зимовий крем для рук); Зволожити і наситити шкірний покрив (зволожуючий і живильний крем для рук); Види засобів для ваших ручок Для того щоб вибрати хороший крем для рук, необхідно знати, які вони бувають і якою дією володіють. Тільки в цьому випадку ви зможете знайти засіб, який реально допоможе вам досягти бажаного результату.
Зволожуючий крем для рук - здатний усунути сухість шкіри і наситити її достатньою кількістю вологи. Основне його завдання - зволоження, тому він більшою мірою складається з води, а його текстура дуже легка і ніжна. Ця властивість дозволяє легко розподіляти речовини. Такий засіб можна наносити по мірі необхідності кілька разів протягом дня. Захисний крем здатний утворювати тонку плівку, яка здатна затримувати вологу. Ця плівка захищає від контакту з водою, хімічними речовинами і береже покрив від впливу навколишнього середовища. Крім того, часте миття здатне руйнувати природний захисний шар шкірного покриву. Захисний засіб здатний запобігти руйнуванню цього шару, надійно оберігаючи ваші ручки. Крем гідрофільної дії ідеально підходить для захисту від різних смол, фарб, хімічних речовин. Поживний крем для рук сприяє регенерації клітин, відновленню пружності та наповненню поживними речовинами. Засіб такого типу має жирну текстуру, його склад збагачений поживними речовинами, які надають м'якість і ніжність. Окремо виділяють зимовий крем для рук, який має в своєму складі безліч жирних речовин, що створюють особливу плівку. Вона захищає від холоду, сильного вітру (докладніше: крем від холоду і негоди). Такий продукт просто незамінний в мороз і заметіль, коли легко обморозити руки. Антивіковий крем для рук попереджає старіння, усуває зморшки і плями, властиві жінкам старше 40 років. Саме по руках можна визначити вік жінки, але якщо приділяти їм особливу увагу, то можна надовго зберегти їх молодість. Лікувальний крем легко справляється з різними проблемними місцями, оскільки містить протизапальні компоненти і лікарські засоби. Порада! Якщо розбиратися в видах засобів, можна легко вибрати такий, який буде діяти більш ефективно конкретно у вашому випадку.
Другие статьи