Корзина
22 отзыва
Догляд за штучними нігтями
Контакты
Престиж Стиль
Наличие документов
Знак Наличие документов означает, что компания загрузила свидетельство о государственной регистрации для подтверждения своего юридического статуса компании или физического лица-предпринимателя.
+38050237-89-88
менеджер по продажам
УкраинаЧерниговская областьЧерниговул. 77 Гвардейской дивизии 1 а
Карта

Догляд за штучними нігтями

Догляд за штучними нігтями

Нарощені нігті це не просто покриття акрилом або гелем. Штучний ніготь повинен мати правильну архітектуру і відповідати певним параметрам. Саме це забезпечує носибельність нігтів.

У кутикули межа матеріалу і натурального нігтя повинна бути практично непомітною. Не повинно бути "бортика" або кордону за яку можна зачепитися нігтем. Зайва товщина або сходинка свідчить про неправильне запив і надалі буде причиною відшарування штучного матеріала.Переход від кутикули на зону стресу повинен бути плавним. Архітектура нігтя визначається перш за все носибельність, а не тому що майстру так подобається і це відповідає його естетичним смакам. Згадаймо - як ламаються наші натуральні нігті, відростив на якусь довжину. Дуже неприємно і болісно, найчастіше це тріщина від "вусики" нігтя переходить на ложе. "A" - зона стресу, це саме укріплене місце штучного нігтя. Знаходиться на перетині лінії, проведеної через "вусики" натурального нігтя і його центру. Місце зони стресу постійно, і тільки трохи змінює свій вигляд (якщо дивитися в профіль нігтя) в залежності від форми нігтя - зокрема якщо це стилет чи EDGE. Якщо ми дивимося в торець нігтя - можна сказати про два параметри. Перше: товщина кінчика, так звана "лінія волосини" - повинна бути однаковою по своїй товщині. Товщина нігтя повинна відповідати товщині візитки. Салонні нігті трохи товщі і цей параметр визначається носибельність, але все ж повинні бути досить тонкими і не викликати відчуття масивності. Арка нігтя --ізгіб вільного краю нігтя від його виходу до кінчика. Саме цей параметр в поєднанні з зоною стресу і визначає носибельність і фортеця нігтів. Вигин арки дозволяє нігтя ефективно чинити опір ударам і запобігає зламу.

Як доглядати за штучними нігтями!

1. Краще почати з середньої або невеликої довжини. На час першої корекції ви звикнете і визначитеся, яку довжину хочете носити в подальшому.
2. Обережно поводьтеся з ножем, теркою і т.д., ви можете зрізати вільний край нігтя.
3. Уникайте відкритого полум'я (запальничка). Горять добре)))
4. Уникайте надмірних навантажень на нігті, різких рухів руками, відкриття пробок нігтями, використання їх в якості викрутки, спорт - обережно! Домашня робота - обережно і в рукавичках! Акуратно відкривайте двері маршрутки і авто. Акуратно застібайте щільні джинси
5. Ніколи не колупайте під нігтями зубочистками і ін. подібними предметами. Це може привести до відшарування власного нігтя,або створить умови для занесення інфекції. Вичистити бруд під нігтями можна за допомогою щіточки і мила під струменем води.
6. Гелеві нігті мають гарний глянцевий шар, який можна подряпати. Обережніше поводьтеся з абразивами: пилки, порошки для чищення ін. Покрийте нігті прозорим лаком.
7. Необхідно регулярно (2 - 4 тижні.) Проводити корекцію нарощених нігтів. Оптимальний час для корекції визначає майстер виходячи з індивідуальної будови нігтів клієнта.
8. Не обрізайте довжину нігтів кусачками або ножицями. Нігті можна тільки підпилювати м'якою не металевою пилою (такий як використовує майстер).
9. Не знімайте самі штучні нігті, якщо бажаєте заощадити, то проводите опил дуже акуратно тільки якісної неметалевої пилкою. Який? Проконсультуйтеся з майстром.

ЯК ПІДГОТУВАТИСЯ до нарощування (корекції)
1. Якщо ви регулярно робите манікюр, то провести нарощування можна в будь-який зручний час.
2. Якщо ваші руки потребують особливого поводження (сильно розрослася кутикула, задирки і т. Д.) То за тиждень (не пізніше, ніж 3-4 дні) перед процедурою бажано зробити манікюр.
3. Перед нарощуванням уникайте контакту з маслами (рукописною, масляне обгортання, приготування жирних продуктів і ін.).

Протипоказання
1. Абсолютним протипоказанням для нарощування є грибкове, бактеріальне. вірусне і т.п. ураження нігтів (околоногтевих валиків), нарощування можливо тільки після одужання, а також алергія на матеріали для нарощування.
2. Не рекомендується проводити нарощування на пошкоджені, травмовані нігті (можна провести ремонт нігтів), кутикула не повинна бути сильно пошкодженої.
4. Деякі особливості організму і / або захворювання клієнта (травної, ендокринної систем) можуть бути причиною того, що нігті «не тримаються». Якщо Ви вже робили нарощування і Ваші нігті «відвалювалися» протягом 1 3 діб, скажіть про це майстрові.
5. Не рекомендується нарощувати нігті під час курсу антибіотиків, хіміотерапії, вагітності.

facebook twitter