Корзина
172 отзыва
+380502378988
+380732378988
Наличие документов
Знак Наличие документов означает, что компания загрузила свидетельство о государственной регистрации для подтверждения своего юридического статуса компании или физического лица-предпринимателя.
Престиж стиль
Корзина

Косметологічні кушетки: як обрати?

Косметологічні кушетки: як обрати?
По мірі того, як індустрія косметології стає все більш прогресивною, численним салонам краси доводиться відстоювати своє місце на ринку послуг в умовах жорсткої конкуренції. І для того, щоб випадкові відвідувачі ставали постійними клієнтами, кожен поважаючий себе косметологічний салон пропонує не тільки багатий вибір процедур по догляду за обличчям і тілом, але і максимальний рівень комфорту.
Щоб додати приміщенню стильний і сучасний вигляд, у ньому встановлюється спеціальна меблі для салону краси. Як правило, вона відрізняється високою функціональністю при компактних розмірах, що дозволяє раціонально використовувати кожен квадратний метр площі. Важливою особливістю меблів для салонів краси стає її стильний дизайн, який найкраще відповідає сучасним тенденціям в оформленні інтер'єрів.
Важливим елементом обстановки будь-якого салону є косметологічна кушетка. Саме на ній проводиться безліч різних процедур – масаж, чистка обличчя, депіляція, обгортання та інші. І чим більш зручним буде цей предмет салонної обстановки, тим більше задоволення від обслуговування отримає клієнт.
Сучасний ринок меблів для салонів краси пропонує кілька різновидів косметологічних кушеток.
1. Механічні. Цей різновид відрізняється відносно невисокою ціною, яка обумовлена простотою конструкції. Механічні кушетки найчастіше регулюються по висоті і куту нахилу за допомогою системи ручних важелів, проте, таке регулювання мають далеко не всі моделі. Використання стаціонарних нерегульованих конструкцій створює певні незручності для клієнтів, вимушених розташовуватися на них в незручних позах.
2. З гідравлічним приводом. Такі моделі більш зручні, оскільки наявність гиравлического приводу забезпечує можливість не тільки здійснювати багаторівневі трансформації, але і робити це з мінімальними незручностями для клієнта.
3. Електричні косметологічні кушетки. Ці моделі забезпечені електричним приводом, який забезпечує плавність всіх трансформацій. Їх особливістю є безшумність, висока міцність, довговічність і естетичний зовнішній вигляд.
Правильно підбираючи меблі для салону краси, ви отримуєте можливість підвищити якість обслуговування і залучити в свій заклад нових клієнтів.
Другие статьи