Корзина
172 отзыва
+380502378988
+380732378988
Наличие документов
Знак Наличие документов означает, что компания загрузила свидетельство о государственной регистрации для подтверждения своего юридического статуса компании или физического лица-предпринимателя.
Престиж стиль
Корзина

Якою має бути сучасна перукарня?

Якою має бути сучасна перукарня?

Перукарські послуги можна віднести до найдавніших. Список послуг, яких потребує сучасна людина стає дедалі більше. У минулому столітті не було потреби в послугах системних адміністраторів, в позаминулому ніхто і не думав про послуги автосервісу. Завтра у нас будуть нові потреби і з'являться нові послуги. Але якими б вони не були, поруч завжди будуть послуги перукаря. Куди без зачіски? Нікуди.

Інша справа, що вимоги до якості перукарських послуг змінюються з часом. Те, що могли запропонувати перукарні та салони в кінці минулого століття, сьогодні виглядає непереконливо. Якою має бути сучасна перукарня?

Відповідно до вимог СанПіН 2.1.2.2631-10 «Санітарно-епідеміологічні вимоги до розміщення, облаштування, обладнання, утримання і режиму роботи організацій комунально-побутового призначення, що надають перукарські та косметичні послуги», які вступили в дію з 2 серпня 2010 року, власникам перукарень потрібно звернути увагу на площу і чистоту свого закладу.

Організація, що надає перукарські та косметичні послуги, може розташовуватися на перших поверхах житлових будинків при обов'язковій наявності ізольованого входу від житлової частини і автономної системи вентиляції. Можливо розташування в підвальних і цокольних поверхах будівель, в торгових центрах і комплексах без природного освітлення - за умови дотримання гігієнічних вимог до повітрообміну приміщень, висвітлення і параметрів мікроклімату.

Послуги манікюру та педикюру можуть бути суміщені в одному ізольованому кабінеті площею не менше 9 кв. м - за умови організації одного робочого місця майстра манікюру-педикюру.

У кабінетах для педікюру повинно бути не менше двох ванн для ніг з підведенням гарячої і холодної води та окрема раковина для миття рук. Допускається наявність однієї ванни з використанням одноразових вкладишів.

Робоче місце майстра з нарощування нігтів додатково обладнується місцевою примусовою витяжною вентиляцією.

Вологе прибирання приміщень повинне здійснюватися не менше двох разів на день (в тому числі, після закінчення роботи) з використанням миючих і дезінфікуючих засобів або засобів, що володіють одночасно миючою і дезинфікуючую дією.

Для прибирання основних і допоміжних приміщень, а також санвузлів повинен бути виділений окремий інвентар для прибирання. Інвентар для прибирання маркують із зазначенням приміщень і видів збиральних робіт, використовують строго по призначенню, обробляють і зберігають у спеціально виділеному приміщенні (або шафці). Не рідше одного разу на тиждень у всіх приміщеннях повинна бути проведене генеральне прибирання у відповідності з графіком, затвердженим адміністрацією. Під час генерального прибирання миють і обробляють дезінфікуючими розчинами стіни, підлогу, плінтуси, двері, вікна, меблі та обладнання.

Другие статьи