Корзина
172 отзыва
+380502378988
+380732378988
Наличие документов
Знак Наличие документов означает, что компания загрузила свидетельство о государственной регистрации для подтверждения своего юридического статуса компании или физического лица-предпринимателя.
Престиж стиль
Корзина

Відкриття перукарні з нуля.

Відкриття перукарні з нуля.

Сервіс. Спочатку вибирають формат закладу. Існує три типи перукарень:

Перукарня елітна. Такий заклад можна побачити на центральних міських вулицях. Тут пропонують високий рівень сервісу і якісні послуги. Це забезпечують професійні майстри, які мають чималий стаж роботи. Труднощі даного варіанту - пошук кваліфікованого персоналу і налагодження потоку клієнтів, які забезпечують прибуток, незважаючи на високий рівень витрат.
Перукарня-салон. Такий заклад крім стрижок надає косметичні послуги і манікюр. В таких перукарнях ціна - це щось середнє між економним і елітним варіантом. Початкові витрати можна порівняти з вартістю салону краси маленького містечка.
Перукарня економ класу. Такий заклад має два крісла. Одне крісло чоловіче, а друге жіноче. Ціни досить низькі, щоб залучити постійних клієнтів з ближніх будинків. Перукарню економ класу можна відкрити в будинку спального району. В такому закладі можуть працювати вчорашні студенти профтехучилищ. 
Вимоги до приміщення. Підійде нижній поверх в житловому будинку, добре б мати окремий вхід. Приміщення слід перевести в «нежитловий фонд». Існують санітарні норми і правила для приміщень перукарень, яким воно повинно відповідати, їх обов'язково треба вивчити.

Площа приміщення
За негласним правилом місце роботи одного майстра від 7 м2. Розглядаючи економ варіант з наявністю двох крісел розмір приміщення складе: два робочих місця - 14 м2, кімната для відвідувачів - від 5 м2, кімната для миття волосся - від 7 м2, вбиральня і туалет - від 5 м2. В результаті площа приміщення для перукарні економ класу від 31 м2.

Реєстрація. Для невеликої перукарні на два або три крісла потрібно оформити ПП. Відкриваючи салон необхідно отримати ліцензію на надання косметологічних послуг, резолюцію санітарно-епідеміологічної служби на комунально-побутові послуги, ще сертифікат на відповідність послуг, чинним нормам якості та безпеки.

Оснащення.
Оптимальний варіант - послуги компанії, що займається повною комплектацією перукарень та салонів краси необхідним обладнанням. Перелік всього необхідного:

Робочі крісла, обладнані гідравлічним механізмом. Зараз широко застосовуються крісла з мийкою. Отже, не потрібно встановлювати мийку окремо, а це економія місця і грошей.
Сушуари, на два або три робочих місця знадобиться один.
Дзеркала для перукарні.
Меблі: м'які меблі для клієнтів, шафи для одягу, тумби для білизни, урни для волосся.
Інструменти і прилади. Накидки, рушники, форма для майстрів і т.п.
персонал
У бізнес-плані - це найважча частина. Пошук кваліфікованих майстрів не простий. Деякі клієнти приходять в перукарню до одного майстра, якщо він йде в інший салон, вони йдуть теж. Кваліфікацію майстра повинні підтверджувати документи, а саме: диплом спеціалізованого навчального закладу, сертифікат про закінчення курсів і т.д. Майстер зобов'язаний пройти медичний огляд і отримати санітарну книжку.

Якщо власник перукарні не є досвідченим адміністратором, співробітники підуть на обман і навіть злодійство. Майстри будуть запрошувати клієнтів до себе додому, залучаючи їх зниженою ціною за свою роботу або ж пропонувати їм, свої косметичні засоби низької якості, але дешевше. Адміністратор теж хитрує, наприклад, не веде записи, не враховує клієнтів, а виручку ділить з майстром в обхід каси.

Перед відкриттям перукарні необхідно ознайомитися з усіма нюансами. Корисну інформацію можна знайти на форумах або у тих, хто займався відкриттям аналогічного закладу з нуля. Вам доведеться влаштовувати перевірки співробітників, посилати таємних клієнтів, щоб переконатися в чесності майстрів.

Другие статьи