Корзина
160 отзывов
Надежный продавец Prom.ua
+380502378988
+380732378988
Наличие документов
Знак Наличие документов означает, что компания загрузила свидетельство о государственной регистрации для подтверждения своего юридического статуса компании или физического лица-предпринимателя.
Престиж стиль
Корзина

Дифузне випадання волосся

Дифузне випадання волосся
Дифузне випадання волосся у жінок і чоловіків сьогодні зустрічається досить часто. Під патологією в медичній сфері мається на увазі стрімке і рівномірне випадання волосся по всій поверхні голови.
Втрата волосся може бути настільки масштабною, що в деяких випадках протягом двох-трьох тижнів у пацієнтів діагностують втрату переважної частини волосяного покриву голови. Чи можна своєчасно виявити дифузне випадання волосся і як позбутися від цієї проблеми? На ці та багато інших питань Ви знайдете відповіді в даній статті.
Причини дифузного випадіння волосся
Прийнято виділяти дві форми дифузного випадіння волосся, кожна з яких відрізняється не тільки проявами, а й етіологією. Так, дифузне телогенового випадання волосся виникає під впливом певних факторів, представлених:
постійним перенапруженням, стресами, перебуванням в стані затяжної депресії;
різними захворюваннями гострої або хронічної форми;
жорстокими дієтами, які передбачають зниження вживання білка;
станом дефіциту заліза, цинку і селену в організмі;
недоліком багатьох вітамінів;
тривалим лікуванням, в якому використовувалися антибіотики, протипухлинні засоби і нейролептики;
вагітністю, що супроводжується гормональним дисбалансом;
прийомами гормональних протизаплідних засобів з високою концентрацією гормонів;
порушеннями функціонування щитовидної залози.
Дифузне телогенового випадання волосся у жінок може мати тривалий перебіг і турбувати протягом багатьох місяців до тих пір, поки не будуть усунуті першопричини патологічних процесів. Тривала відсутність терапії небезпечно придбанням дифузійної втратою волосся хронічної форми. Ще одна форма дифузного випадіння волосся іменується анагеновой, для якої характерно відділення волосся вже на стадії їх зростання. Відрізняється дана форма від телогеновая інтенсивністю прояву симптоматики і швидкістю втрати волосся. Анагеновой дифузне випадання волосся розвивається найчастіше на тлі радіаційного впливу на організм, прийомів хіміотерапевтичних лікарських засобів і отруєння токсичними складами.
Лікування дифузного випадіння волосся
Ухвалою схеми лікування дифузного випадіння волосся повинен займатися тільки трихолог після проведення всіх необхідних аналізів і встановлення етіології і тяжкості недуги. Дифузне випадання волосся потребує негайного лікування. При цьому потрібно враховувати, що перші результати терапії будуть помітні тільки після закінчення 8-9 місяців. Якщо причина недуги криється в гормональному дисбалансі, пацієнту, як правило, призначають гормональні засоби від дифузного випадіння волосся. Терапію втрати волосся неможливо уявити без використання препаратів зовнішнього застосування, які можуть бути представлені бальзамами, спеціальними шампунями, масками, спреями і лосьйонами. В якості допоміжних терапевтичних заходів пацієнтам з діагностованим дифузним випаданням волосся рекомендовано зміцнення захисних сил за допомогою прийомів вітамінних комплексів. В даному випадку звертати увагу слід на вітаміни А, В, С і Е, які відповідають за стан волосся і шкірних покривів. У лікуванні патології сучасні фахівці все частіше віддають перевагу Селенцін - ефективному препарату, призначеного для проведення однорічного курсу лікування втрати волосся. Що стосується коштів місцевого застосування, то найбільшу популярність в даній категорії товарів приписують міноксіділом, Аминексилом і трікосахарід.
З метою стимулювання росту волосся сьогодні все частіше користуються Бероксаном, Псобераном і Аммифурин - препаратами з рослинної основою. Потрібно враховувати, що існує чимало умов і протипоказань для використання перерахованих лікарських засобів, тому їх прийоми можливі тільки рекомендацій лікаря. Важливим аспектом успішної терапії при залісенні виступає і корекція харчування. Щоденний раціон повинен складатися з продуктів, здатних наповнити організм вітамінами і корисними мікроелементами. При цьому слід виключити вживання жирної і смаженої їжі, а також алкогольних напоїв.
Профілактика дифузного випадіння волосся
При відповідальному підході до терапії вдасться зупинити дифузне випадання волосся у жінок. Лікування недуги носитиме лише тимчасовий характер, якщо не будуть дотримані деякі рекомендації провідних трихолог щодо подальшої профілактики облисіння. Основні профілактичні вимоги представлені:
підтриманням раціону з нормальною калорійністю і включенням білка і заліза;
доповненням раціону жирною рибою, риб'ячим жиром, препаратами Омега-3;
насиченням організму цинком, вітамінами А, В, С і Н;
використанням шампунів і засобів по догляду, наповнених цинком і кремнієм;
волосся слід розчісувати вкрай акуратно, уникаючи різких рухів і ривків.
Дифузне випадання волосся є досить серйозним порушенням, яке може привести до абсолютного облисіння. Тому при виявленні характерної симптоматики рекомендується невідкладно звертатися за допомогою до фахівців.
Другие статьи