Корзина
172 отзыва
+380502378988
+380732378988
Наличие документов
Знак Наличие документов означает, что компания загрузила свидетельство о государственной регистрации для подтверждения своего юридического статуса компании или физического лица-предпринимателя.
Престиж стиль
Корзина

Чому відходить гель-лак і як продовжити терміни носіння?

Чому відходить гель-лак і як продовжити терміни носіння?

Чому відходить гель-лак і як продовжити терміни носіння?

Ви не раз помічали, що у когось  гель-лак тримається 2 тижні, а то і більше. А у когось  вже через день починаються проблеми: потріскався, відійшов в деяких місцях та  інші.

Для кожного, хто вважає за краще гель-лаки хвилює питання про стійкість покриття і його якості. Але не завжди гель-лаки виправдовують наші сподівання по стійкості даного покриття.

Розглянемо можливі причини.

1. в першу чергу, це сама процедура, тобто як був виконаний манікюр:

- чи ретельно  була оброблена зона кутикули (знятий блиск і знежирення бафом);

-  чи нанесено перший шар гелю-лаку на просушену нігтьову пластину (після праймера, або іншого засобу передбаченого вашою косметичною лінією);

- чи запаяний вільний край нігтя (якщо вільний край нігтя відсутній або подушечки пальців заходять на ніготь - таке буває, коли клієнт гризе нігті, або зрізає вільний край під нуль);

2. постійний контакт з водою - миття посуду без рукавичок, часте миття рук, робота в агресивних середовищах - призводить до вбирання вологи нігтьовими пластинами, що теж викличе відшарування гель-лаку або біогеля. Після нанесення гель-лаку, в наступні 2-3 години не бажано мочити руки у воді. Особливо слід уникати  миття посуду, прийняття душу, миття голови і сауну, все це, в перші - 2-3 години, також може стати причиною відшарування.

3. особливість нігтьової пластини, тобто відторгнення чужорідного матеріалу на нігтях - в цьому випадку гель-лак не тримається позначені 2-3 тижні;

4. зайва вологість шкіри рук – наприклад часто потіють долоні - (в цьому випадку, по нігтьової пластини бажано пройтися праймером двічі - і, ретельно його просушити, перед нанесенням гель-лаку);

Не виключені такі причини:

1.       Якесь захворювання нервової системи або стресовий період в житті;

2.       Порушення роботи імунної системи;

3.       Причиною може бути хвороба діабет, проходження якогось лікувального курсу;

4.       Прийом антибіотиків;

5.       Реабілітаційний період після операції;

6.       Крім того, не слід забувати і про такі тонкі моменти, як вагітність, гормональні збої і критичні дні (в перші дні, також слід утриматися від нарощування і гелевого зміцнення, нанесення гель-лаку, біогеля).

Ось кілька порад, як зробити покриття стійким і продовжити термін носіння.

Кожен виробник називає різні терміни носіння, але зазвичай рекомендується міняти раз в 2 тижні, але все залежить від швидкості росту нігтів і клієнт може приходити на процедуру трохи частіше або трохи рідше. Як домогтися, щоб покриття залишалося стійким протягом усього терміну носіння?

Давайте розглянемо декілька правил:

1. Правильний манікюр і підготовка нігтьової пластини:

- до покриття на нігтьову пластину не рекомендується наносити жировмсткі препарати, такі як масло для кутикули, креми, лосьйони, Ремувер із зволожуючими речовинами.

- манікюр повинен бути сухим, інакше в ряді випадків покриття дасть відшарування через недостатню дегідрацию нігтя перед нанесенням. Так, можна посперечатися і сказати, що можна ж висушити нігтьову пластину, але часто ми використовуємо при мацерації зволожуючі засоби, які створюють плівку на поверхні шкіри і нігтів, що перешкоджають пересихання останніх. Але перед покриттям це не актуально. Для стійкості покриття потрібні сухі нігті.

- ретельно видаляйте птеригій. При вологому манікюрі дуже легко не помітити і залишити на нігтьової пластини птеригій. А це дуже важливе правило підготовки натурального нігтя.

- оцініть стан нігтьової пластини: на жовтій пластині гірше тримається покриття, так як її верхній шар ввібрав велику кількість пігменту, а якщо до цього на нігтях був зміцнюючий лак, то між верхніми лусочками зараз знаходиться невелика кількість лакового полімеру. Ці чинники теж не сприяють адгезії гель-лаку з нігтем. Пошліфують нігті м'яким бафом 240 грит.

- зверніть увагу на те, чи не розшаруються кінці. Підріжте нігті або зачистіть лусочки, які відшарувалися .

2. Правильне нанесення:

- по-перше, на що варто звернути увагу при нанесенні, це нанесення бази. Вона не повинна потрапляти на шкіру, але при цьому повинна знаходитися там, де буде колір. Інакше він не втримається;

- по-друге - покриття повинне закривати торці усіма 4-ма шарами;

- по-третє - обов'язково зміцнюйте м'які, трамплінообразні нігті.

Сподіваюсь, що дані поради допоможуть вашим ручкам бути гарними на довгий термін.

Другие статьи