Чому відходить гель-лак і як продовжити терміни носіння?

Чому відходить гель-лак і як продовжити терміни носіння?
Ви не раз помічали, що у когось гель-лак тримається 2 тижні, а то і більше. А у когось вже через день починаються проблеми: потріскався, відійшов в деяких місцях та інші.
Для кожного, хто вважає за краще гель-лаки хвилює питання про стійкість покриття і його якості. Але не завжди гель-лаки виправдовують наші сподівання по стійкості даного покриття.
Розглянемо можливі причини.
1. в першу чергу, це сама процедура, тобто як був виконаний манікюр:
- чи ретельно була оброблена зона кутикули (знятий блиск і знежирення бафом);
- чи нанесено перший шар гелю-лаку на просушену нігтьову пластину (після праймера, або іншого засобу передбаченого вашою косметичною лінією);
- чи запаяний вільний край нігтя (якщо вільний край нігтя відсутній або подушечки пальців заходять на ніготь - таке буває, коли клієнт гризе нігті, або зрізає вільний край під нуль);
2. постійний контакт з водою - миття посуду без рукавичок, часте миття рук, робота в агресивних середовищах - призводить до вбирання вологи нігтьовими пластинами, що теж викличе відшарування гель-лаку або біогеля. Після нанесення гель-лаку, в наступні 2-3 години не бажано мочити руки у воді. Особливо слід уникати миття посуду, прийняття душу, миття голови і сауну, все це, в перші - 2-3 години, також може стати причиною відшарування.
3. особливість нігтьової пластини, тобто відторгнення чужорідного матеріалу на нігтях - в цьому випадку гель-лак не тримається позначені 2-3 тижні;
4. зайва вологість шкіри рук – наприклад часто потіють долоні - (в цьому випадку, по нігтьової пластини бажано пройтися праймером двічі - і, ретельно його просушити, перед нанесенням гель-лаку);
Не виключені такі причини:
1. Якесь захворювання нервової системи або стресовий період в житті;
2. Порушення роботи імунної системи;
3. Причиною може бути хвороба діабет, проходження якогось лікувального курсу;
4. Прийом антибіотиків;
5. Реабілітаційний період після операції;
6. Крім того, не слід забувати і про такі тонкі моменти, як вагітність, гормональні збої і критичні дні (в перші дні, також слід утриматися від нарощування і гелевого зміцнення, нанесення гель-лаку, біогеля).
Ось кілька порад, як зробити покриття стійким і продовжити термін носіння.
Кожен виробник називає різні терміни носіння, але зазвичай рекомендується міняти раз в 2 тижні, але все залежить від швидкості росту нігтів і клієнт може приходити на процедуру трохи частіше або трохи рідше. Як домогтися, щоб покриття залишалося стійким протягом усього терміну носіння?
Давайте розглянемо декілька правил:
1. Правильний манікюр і підготовка нігтьової пластини:
- до покриття на нігтьову пластину не рекомендується наносити жировмсткі препарати, такі як масло для кутикули, креми, лосьйони, Ремувер із зволожуючими речовинами.
- манікюр повинен бути сухим, інакше в ряді випадків покриття дасть відшарування через недостатню дегідрацию нігтя перед нанесенням. Так, можна посперечатися і сказати, що можна ж висушити нігтьову пластину, але часто ми використовуємо при мацерації зволожуючі засоби, які створюють плівку на поверхні шкіри і нігтів, що перешкоджають пересихання останніх. Але перед покриттям це не актуально. Для стійкості покриття потрібні сухі нігті.
- ретельно видаляйте птеригій. При вологому манікюрі дуже легко не помітити і залишити на нігтьової пластини птеригій. А це дуже важливе правило підготовки натурального нігтя.
- оцініть стан нігтьової пластини: на жовтій пластині гірше тримається покриття, так як її верхній шар ввібрав велику кількість пігменту, а якщо до цього на нігтях був зміцнюючий лак, то між верхніми лусочками зараз знаходиться невелика кількість лакового полімеру. Ці чинники теж не сприяють адгезії гель-лаку з нігтем. Пошліфують нігті м'яким бафом 240 грит.
- зверніть увагу на те, чи не розшаруються кінці. Підріжте нігті або зачистіть лусочки, які відшарувалися .
2. Правильне нанесення:
- по-перше, на що варто звернути увагу при нанесенні, це нанесення бази. Вона не повинна потрапляти на шкіру, але при цьому повинна знаходитися там, де буде колір. Інакше він не втримається;
- по-друге - покриття повинне закривати торці усіма 4-ма шарами;
- по-третє - обов'язково зміцнюйте м'які, трамплінообразні нігті.
Сподіваюсь, що дані поради допоможуть вашим ручкам бути гарними на довгий термін.