Корзина
160 отзывов
Надежный продавец Prom.ua
+380502378988
+380732378988
Наличие документов
Знак Наличие документов означает, что компания загрузила свидетельство о государственной регистрации для подтверждения своего юридического статуса компании или физического лица-предпринимателя.
Престиж стиль
Корзина

Як визначити витрату фарби для волосся і вартість фарбування?

Як визначити витрату фарби для волосся і вартість фарбування?

Перевитрата фарби і, як наслідок, занадто висока ціна за послугу, або надмірна економія і незадовільний результат роботи? На жаль, і те, і інше тягне за собою серйозну проблему для бізнесу - втрату клієнтів. Як постійних, так і потенційних, яким не стануть рекомендувати Ваш заклад.

Тому складно переоцінити вміння перукаря визначати оптимальну кількість необхідного барвника. Якщо майстер його ще й завдає високопрофесійно, то клієнт залишиться задоволеним і повернеться знову. Можливо, навіть з подругою, у якої  відросло коріння.

Отже, як визначити витрату фарби для волосся і вартість фарбування?

Вартість фарбування залежить від ціни на роботу майстра і від того, скільки фарби буде використано. Тому клієнтові потрібно озвучувати ціновий діапазон, а не точну вартість послуги. І, звичайно, визначати цей діапазон необхідно індивідуально - з урахуванням довжини, густоти, структури і стану шевелюри відвідувача.

Як зрозуміло з першого пункту, для різного волосся потрібна різна кількість фарби. Наприклад, якщо воно сухого типу, то часто доводиться використовувати більше барвника. Крім того, витрата фарби залежить від стилю роботи перукаря. Різні майстри можуть використовувати різну кількість суміші в схожих умовах.

Облік барвника в салоні краси необхідно вести, використовуючи спеціальні ваги, що дозволяють розрахувати витрати речовини до грама.

Для покриття коренів раніше фарбованого волосся знадобиться в середньому 60 мл суміші з 30 мл барвника і 30 мл оксиданта (така пропорція змішування речовин у більшості виробників). Але, якщо технологія передбачає пропорцію 1: 1,5 або 1: 2, то на фарбування коренів може вистачити і суміші в 45 мл. Додайте також 10-15 мл на довжину, якщо волосся коротке або негусте до плечей.

Необхідно передбачити ще трохи засобу на випадок, якщо колір шевелюри дуже тьмяний, «змитий».

Витрата барвника залежить також від того, чи цим кольором були раніше пофарбовані волосся. Якщо не таким, то, ймовірно, знадобиться більше барвника.

Фахівці радять стандартну техніку фарбування. Спочатку потрібно нанести засіб на корені і, за 10-15 хвилин до завершення часу витримки, скропити водою інші волосся, прочесати з коренів фарбу на них. Якщо барвника не вистачило - додати. Але! Технології багатьох брендів не допускають прочісування барвника з коренів на довжину, тому як при цьому не гарантується якісна фарбування коренів. Набагато коректніше зробити тонування або емульгування (залежить від ступеня «вимитості») для відновлення кольору волосся.

Також не рекомендується прочісування барвника на раніше забарвлену довжину, якщо фарбуються лише відросле коріння.

Технології побутових барвників передбачають прочісування з коренів на довжину. Але зазвичай така дія проводиться недбало і інтенсивно, внаслідок чого порушується структура волосся. Тому, якщо прочісуєте, то будьте дуже обережні.

Фарбу потрібно наносити рівномірно, акуратно і, що дуже важливо, рясно - не варто економити на клієнті, виконайте роботу, якої зможете пишатися!

Напевно у кожного майстра - своя відповідь на питання про те, як розрахувати витрати фарби для волосся. Але загальні рекомендації ми виклали. Нагадаємо лише: більшість клієнтів приходить до вас не просто за новою зачіскою або стильним манікюром. Вони відвідують вас з надією наповнитися позитивним настроєм, можливо, відпочити від повсякденних справ. Так отримуйте задоволення від взаємодії один з одним.

Другие статьи