Корзина
22 отзыва
Секрети масажу при плоскостопості
Контакты
Престиж Стиль
Наличие документов
Знак Наличие документов означает, что компания загрузила свидетельство о государственной регистрации для подтверждения своего юридического статуса компании или физического лица-предпринимателя.
+38050237-89-88
менеджер по продажам
УкраинаЧерниговская областьЧерниговул. 77 Гвардейской дивизии 1 а
Карта

Секрети масажу при плоскостопості

Секрети масажу при плоскостопості

У нашому житті ми постійно стикаємося з великими навантаженнями, нестачею часу для хорошого повноцінного відпочинку все це може привести до колосальних змін нашого організму, які негативно впливають на наше з вами здоров'я. Одним з таких змін є плоскостопість.
Плоскостопість - це деформація форми стопи зі зниженням її склепінь. Воно може виникнути через отримані травми, дефіцит кальцію в організмі, носіння взуття поганої якості, величезних навантажень.
Масаж ніг є найкращим варіантом для лікування і профілактики виникнення плоскостопості. Секрет масажу при плоскостопості - особлива технологія застосування для кожного пацієнта.
Існує кілька видів плоскостопості. Ми зупинимося на поздовжньому і поперечному видах. Але плоскостопість ще розрізняють за іншими критеріями, а це вроджене або набуте захворювання. У зв'язку з цими показниками буде змінюватися методика і інтенсивність проведення масажу.

Масаж для лікування плоскостопості сприятливо діє на роботу м'язів ніг, знімає больові відчуття, приводить в норму кровообіг, зміцнює (розслабляє) м'язи.
Масаж при плоскостопості може проводитися в такій послідовності:
1.массаж литкового м'яза;
2.массаж ахіллового сухожилля;
3.массаж гомілки (зовнішньої сторони);
4.массаж стопи (тильна сторона, потім підошва);
5.массаж литкового м'яза;
6.массаж підошви.
Для кожної ділянки існує певна методика проведення масажу, яка повністю позбавляє від плоскостопості.
Плоскостопість виникає як у дорослих людей так і у дітей з багатьох причин, а це зайва вага, неправильно підібране взуття, ослаблених м'язів і кісток. Все це призводить до швидкої стомлюваності при ходьбі, хворобливих відчуттів при русі в суглобах, стопах.
Найголовніший метод боротьби з плоскостопістю - масаж.
Різні масажні центри надають шанс забути про цю проблему на все життя. Висококваліфіковані фахівці завжди раді будуть допомогти. Масажисти проводять сеанс масажу не тільки за допомогою рук, але за допомогою спеціального обладнання.
Всі засоби і методи спрямовані на посилення дії масажу, більш глибокого впливу на шкіру і м'язи.
Фахівці масажних центрів проведуть повний огляд ваших ніжок, визначать вид і ступінь захворювання плоскостопості дадуть вам корисні рекомендації та поради з лікування і профілактики цієї недуги.
Масажист вам порекомендує певний вид масажу, його інтенсивність при проведенні, кількість сеансів проведення масажу для повного одужання.
Бережіть своє здоров'я, приділіть час собі і своїм рідним. Пройдіть курс лікування, адже здоров'я безцінне!

facebook twitter