Корзина
160 отзывов
Надежный продавец Prom.ua
+380502378988
+380732378988
Наличие документов
Знак Наличие документов означает, что компания загрузила свидетельство о государственной регистрации для подтверждения своего юридического статуса компании или физического лица-предпринимателя.
Престиж стиль
Корзина

Лазерна епіляція - оберіть свій лазер

Лазерна епіляція - оберіть свій лазер

          На сьогоднішній день під час проведення процедури епіляції активно застосовується спеціалізоване обладнання. Воно працює за принципом створення хвиль певного типу, призначених для ефективного позбавлення від волосся на шкірі. Розроблені фахівцями прилади випромінюють світлові хвилі з параметрами, що дозволяють віддавати максимальну кількість згенерованої енергії на ділянки шкіри, які потребують епіляції. Електрони, що випускають імпульси, при цьому, поглинаються меланіном (барвник волоса), що сприяє знищенню як самого волоса, так і його кореня.

Основні типи лазерів і особливості їх застосування

Діодний лазер, по суті, є генератором невидимого для людського ока пучка світлової хвилі, довжина якої - 80нм, імпульсна частота - 1 Гц, тривалість варіюється від 5 до 30 мс, енергетичний потік на шкірному покриві становить величину 10-40 Дж / см2. Хвилі знаходяться в області активного поглинання меланіном (ближній інфрачервоний спектр). Слід зазначити, що використання такого лазера не забезпечує високу ефективність руйнування і видалення рудих і світлого волосся. Застосування лазера такого типу підходить для людей, що мають темну або засмаглу шкіру.

Неодимовий лазер випромінює хвилі, довжина яких становить 1064 нм, величина імпульсу - 100мс. Обов'язковою умовою, яке необхідно виконати перед процедурою з використанням неодимового лазера, є депіляція з застосуванням гарячого воску. Потім на шкірний покрив наноситься шар вугільної мікросуспензіі, призначеної для заповнення вільних від волосся фолікул частинками вугілля. Фолікули з частинками вугілля інтенсивно поглинають лазерне випромінювання. Внаслідок температурного впливу вугілля нагрівається, відбувається розрив його частинок, що веде до знищення фолікул. Пучок світла, що генерується неодимовим лазером, проникає в структуру волосся, проходячи через епідерміс. Шкірний покрив практично не поглинає даний вид випромінювання. Волос отримує термомеханічні пошкодження всередині, шкірний покрив, при цьому, абсолютно не страждає.

Олександритовий лазер генерує хвилі, що мають довжину 755нм. Імпульси повторюються з розрахунковою частотою в 5Гц. Застосування лазера має певні обмеження, пов'язані з кольором власний рослинності і типом шкірного покриву. Підвищена потужність апарату дозволяє здійснити швидке нагрівання фолікула до його повного знищення, уникнувши пошкодження навколишньої шкіри під час процедури. Дані лазерні системи дозволяють в залежності від типу волосся і шкірного покриву пацієнта встановлювати різну мінімальну довжину світлового імпульсу без втрати енергії. При цьому ймовірність перегріву шкірного покриву зводиться до нуля, що гарантує відсутність опіків після процедури. Олександритовий лазер гарантовано видаляє волосяний покрив на тривалий проміжок часу, а після декількох процедур і зовсім дозволяє забути про рослинність на будь-якій ділянці шкіри.

Вибір лазера для епіляції - відповідальне завдання, тому що в залежності від типу особливостей і типу шкірного покриву і волосся підбирається відповідне обладнання, оптимальна кількість курсів і тимчасової перерву між ними. Незалежно від типу лазера, протипоказаннями до процедури є хронічні шкірні захворювання, певні стадії цукрового діабету, ішемічна хвороба серця, тяжкі форми гіпертонії, герпес, простудні захворювання, онкологія, вагітність на будь-якій стадії і т.д. Для зменшення ймовірності виникнення побічних ефектів бажано проконсультуватися з фахівцем, який дасть всі необхідні рекомендації.

Крім того, для проведення процедури епіляції найкраще мати світлий шкіряний покрив і темний колір волосся, тому перед процедурою рекомендовано утриматися від засмаги, щонайменше, протягом декількох місяців. Після лазерної епіляції рекомендується деякий час не травмувати шкіру сонячними променями.

Другие статьи