Корзина
160 отзывов
Надежный продавец Prom.ua
+380502378988
+380732378988
Наличие документов
Знак Наличие документов означает, что компания загрузила свидетельство о государственной регистрации для подтверждения своего юридического статуса компании или физического лица-предпринимателя.
Престиж стиль
Корзина

Що таке салонна косметика

 Що таке салонна косметика

Зовсім не всім довелось отримати спеціальну освіту, в тому числі і вміти, читати етикетку косметичного продукту. Довіритися якомусь фахівцеві можете тільки в разі, якщо ви сто відсотково знаєте, як вибрати кваліфікованого косметолога.

При виборі салонної косметики, за допомогою якої збираєтеся в майбутньому проводити догляд за своїм обличчям, а також тілом, можна скористатися правилом п'яти чинників, про які ми і поговоримо з вами зараз.

Для початку, що ж таке салонна косметика. Це така серія продуктів, які призначені для догляду за шкірою, в тому числі за волоссям та нігтями, пропонована косметологом і використовується в подальшому в салоні краси по спеціально розробленим для цієї серії протоколу. Салонна косметика містить в своєму складі найбільшу кількість біологічно активних речовин, кожен продукт з даної серії має чітко виражене призначення, а також здатний вирішувати певні естетичні проблеми.

Враховуємо п'ять факторів, при виборі салонної косметики:

1. Косметика, представлена в салонах, є професійною косметичної лінією, яка не продається і не буде продаватися в магазинах або ще де небудь, а тільки в хорошому салоні краси.

2. Салонна косметика, не продається ні за яких умов на руки споживачеві. Вона надається тільки косметологу, який пройшов спеціальне навчання. Продати можуть споживачеві тільки спеціальні продукти, призначені для домашнього догляду, які належать до цієї серії салонної косметики. Але тільки за рекомендацією лікаря.

3. Салонна косметика часто включає в лінію від двадцяти п'яти до ста найменувань різного продукту. Певний продукт призначений для вирішення певної естетичної проблеми.

4. Роботі з салонної косметикою навчають тільки в освітніх центрах. Після цього косметолог отримує сертифікат, який підтверджує, що він пройшов дане навчання, тепер і має право працювати з такими продуктами.

5. Упаковка косметики з салону більше, ніж у споживчій, має особливі дозатори, щоб при застосуванні не відбувалося окислення продукту. 

Другие статьи