Корзина
160 отзывов
Надежный продавец Prom.ua
+380502378988
+380732378988
Наличие документов
Знак Наличие документов означает, что компания загрузила свидетельство о государственной регистрации для подтверждения своего юридического статуса компании или физического лица-предпринимателя.
Престиж стиль
Корзина

Вибираємо собі косметолога

Вибираємо собі косметолога

Щоб знайти хорошого косметолога, потрібно постаратися. Причому недостатньо просто орієнтуватися на професійний досвід, є й інші, не менш важливі фактори.

Клініку потрібно вибирати ту, у якій є відповідна ліцензія на медичну діяльність. Стіни процедурного кабінету повинні мати антибактеріальне покриття. Також повинен бути і спеціальний апарат для дезінфекції повітря. Слід ознайомитися з сайтом лікаря або всієї клініки, резюме фахівців і додаткову інформацію про виконувані процедури.

Косметолог повинен мати диплом про вищу освіту, причому спеціальність повинна бути «педіатрія» або «лікувальна справа». Якщо лікар встиг закінчити ВНЗ до 2010 року, то потрібен сертифікат дерматолога-венеролога і документ, який би підтверджував спеціалізацію по косметології. Крім іншого потрібно переконатися в тому, що на всі препарати є сертифікати виробника.

При відвідуванні косметолога потрібно знати, що саме вас не влаштовує в зовнішності, і який результат ви очікуєте. Після цього косметолог повинен висловити свою експертну думку, а потім обговорити запропоновані методики. Також в обов'язковому порядку слід розглянути протипоказання, щоб не нашкодити власному здоров'ю.
Протипоказання для будь-яких омолоджуючих малоінвазивних процедур:
• системні захворювання сполучної тканини;
• захворювання щитовидної залози;
• загострення різних хронічних захворювань;
• інфекційні захворювання, в тому числі ГРЗ, грип, пневмонія, ангіна;
• інфекційні місцеві захворювання.

Будь-який хороший косметолог обов'язково розпитає клієнта про наявність будь-яких алергій, причому не тільки на лікарські препарати, а й на продукти харчування. Також він повинен запитати про прийом медикаментів, раніше виконуваних косметологічних процедурах. Тільки після подібної детальної бесіди можна підписувати інформовану згоду.
Всі препарати зберігаються в шафі, а ботулотоксини, що відносяться до першого покоління, потрібно тримати виключно в спеціальному холодильнику. Якщо його немає в кабінеті, але при цьому косметолог запропонує прибрати мімічні зморшки з використанням такого засобу, слід насторожитися. Адже препарат в неналежних умовах втрачає активність, а значить, очікуваного ефекту не буде. Завжди потрібно дивитися термін придатності. Чимале значення має стерильність препарату, це стосується зіпсованості упаковки. Щоб захистити себе від підробки, потрібно подивитися сертифікат, причому номер на упаковці і номер серії повинні бути однаковими.

Потрібно звертати увагу на виконання лікарем правил антисептики і асептики. Косметолог повинен надіти спеціальну шапочку, вимити руки по лікоть з милом, потім надіти одноразові рукавички, прибрати волосся, з особи клієнта зняти макіяж, обробивши його потім антисептиком, наприклад, хлоргексидином або спиртом.

Зазвичай філери випускаються в готовому вигляді в шприці, вони повністю стерильні і при необхідності їх можна розводити лідокаїном. Кришка флакона з ботулотоксином повинна бути продезінфікована до розтину. Причому ні в якому разі не можна колоти залишки від засобу, використаного попереднім пацієнтом. Виробники завжди випускають ботулотоксин по п'ятдесят одиниць у флаконі. Такий дози достатньо для корекції мімічних зморшок одного пацієнта.

Ніколи не соромтеся повідомляти косметолога про свої відчуття, адже буває атипове розташування судин і нервів.

Після процедури із застосуванням голки набряки і синяки вважаються нормальною реакцією людського організму. Протягом шести годин після сеансу до обробленої поверхні торкатися не можна. Також до остаточного зникнення набряку не можна переохолоджувати або перегрівати шкіру, а значить, про лазні і солярії доведеться на якийсь час забути. Не варто приймати аспірин та інші медикаменти, які знижують згортання крові.
Не забувайте, що від препаратів остаточний ефект не відразу проявляється. Для об'єктивної оцінки результатів краще зробити фотографію до і після.

 

 

Другие статьи