Корзина
160 отзывов
Надежный продавец Prom.ua
+380502378988
+380732378988
Наличие документов
Знак Наличие документов означает, что компания загрузила свидетельство о государственной регистрации для подтверждения своего юридического статуса компании или физического лица-предпринимателя.
Престиж стиль
Корзина

Як обрати косметологічну кушетку?

Як обрати косметологічну кушетку?

Косметологічна кушетка – це один з ключових елементів інтер'єру не тільки кабінету косметолога в салоні краси, а й часто - кабінетів масажиста, психотерапевта і навіть лікаря. Від неї залежить не тільки комфорт відвідувача, але і якість роботи майстра.

Тому дуже важливо не загубитися серед величезного розмаїття косметологічних кушеток на сучасному ринку.

Види косметологічних кушеток

Незалежно від того, до якої цінової категорії належить кушетка, вона обов'язково повинна мати хоча б такі базові функції:

• регулювання спинки (відкидання назад);

• режим столу (відкидання спинки на 90 градусів назад);

• регулювання висоти самого крісла;

• можливість повороту (вліво-вправо), а також регулювання кута повороту.

Залежно від матеріалу, використовуваного при виготовленні, а також з огляду на наявні функції, кушетки діляться на три типи:

• механічна кушетка - найбільш простий і бюджетний варіант. Таке обладнання останнім часом використовується все рідше - низька ціна, на жаль, не компенсує функціоналу. Основа тут використовується або металева, або дерев'яна (дорогі комплектуючі - їм невластиві). З такою кушеткою працювати не дуже зручно - майстру доводиться самому нахиляти, відкидати спинку, або ж змінювати позицію крісла. Крім викликається дискомфорту, це може заважати власне роботі;

• гідравлічна кушетка - популярний і затребуваний на ринку тип обладнання, відрізняється гарною якістю. Частини такого крісла-кушетки складаються з дуже надійних деталей - металевої основи і гідравлічного підйомника. Висота регулюється за допомогою педалі, регулювання інших частин відбувається вручну. За рахунок використання в конструкції підйомника збільшується не тільки можливе навантаження, але і забезпечується більш плавне регулювання спинки;

• електрична кушетка - найпопулярніший, якісний і багатофункціональний варіант. По-перше, в цій кушетці можна налаштувати найрізноманітніші її частини - від кута спинки до рівня підлокітників. Крім того, це дуже зручно - майстру не потрібно робити все вручну, щоб настроїти елементи призначені пульт дистанційного керування або ж вбудований сенсорний екран. Необхідно врахувати, що таке обладнання повністю залежить від енергопостачання. Крім того, не тільки покупка, а й обслуговування такого крісла-кушетки обходитися дорожче всіх перерахованих вище варіантів.

Також існують складні косметологічні кушетки. Вони не призначені для великих навантажень, але володіють безсумнівним плюсом - мобільністю. При необхідності таку кушетку можна за лічені хвилини скласти і перенести, наприклад, в сусідній кабінет. Незамінна для майстрів, які працюють з виїздами на будинок.

При виборі кушетки необхідно чітко визначитися, для яких процедур вона буде використовуватися і які додаткові функції можуть стати в нагоді, а вже тоді підбирати обладнання, згідно з допустимим бюджетом - в кожній ціновій категорії є гідні варіанти, які непогано покажуть себе в роботі.

Другие статьи