Корзина
160 отзывов
Надежный продавец Prom.ua
+380502378988
+380732378988
Наличие документов
Знак Наличие документов означает, что компания загрузила свидетельство о государственной регистрации для подтверждения своего юридического статуса компании или физического лица-предпринимателя.
Престиж стиль
Корзина

Як обрати Барбер? Практичні рекомендації.

Як обрати Барбер? Практичні рекомендації.

Всі чоловічі перукарські крісла регулюються по висоті, мають відкидною спинкою, повертаються на 360 градусів і оснащені підголівником.
Регулювання кута нахилу спинки відбувається за рахунок зовнішнього важеля і пневматичного механізму. Зазвичай фіксація спинки можлива при будь-якому куті нахилу. Найчастіше у крісла один важіль і знаходиться він праворуч. Можливо, Барбер буде зручніше, якщо важеля буде два - з кожного боку крісла. Також варто звернути увагу на максимальну глибину відкидання. Спинка повинна нахилятися до напівлежачого положення, кут нахилу не повинен бути менше 60 градусів. Пневматичний механізм, що опускає спинку, може бути вдосконаленим, що має на увазі плавний і безшумний процес нахилу і підняття спинки. При виборі крісла важливо враховувати розміри приміщення і самого крісла. У розкладеному стані з відкинутою спинкою крісло займає від 140 см до 180 см.

Підголівник Барбер-крісел є повністю знімним і регулюється по висоті, що особливо важливо для процедури гоління і оформлення бороди. Підголівник повинен підніматися на 10-15 см.
Як і звичайне перукарське крісло, барберское крісло регулюється по висоті. Гідравлічний підйомний механізм (помпа) дозволяє змінювати висоту посадки на 17-18 см. Висота посадки в опущеному положенні варіюється від 50 до 60 см. Якщо Барбер невисокий, то йому буде зручніше працювати на кріслі з мінімальною висотою 50 см.
М'які елементи перукарського крісла завжди обтягнуті еко-шкірою. На її якість варто звернути увагу - як мінімум, вона повинна бути приємною на дотик. А натуральна шкіра в салонах не використовується - непрактично. Еко-шкіра простіше чиститься і не вбирає в себе різні речовини і вологу.
Підніжка забезпечує комфортне положення ніг клієнта. Виконана вона зазвичай з хромованою нержавіючої сталі. Важливий момент - на підніжку можна вставати повним вагою тільки коли крісло повністю опущено. Часто на підніжці розташована спеціальна подушка під ноги. З нею гоління стає комфортніше для клієнта, оскільки ноги випрямлені і стопи не лежать на бортику підніжки.

Справжні Барбер-крісла не будуть легкими, так як їх жорсткі елементи зроблені з нержавіючої сталі і ударостійкого пластику. Чим важче крісло, тим воно міцніше і довговічніше. В середньому вага крісла становить 75-80 кг і витримує на собі вагу до 150 кг.

Другие статьи