Корзина
160 отзывов
Надежный продавец Prom.ua
+380502378988
+380732378988
Наличие документов
Знак Наличие документов означает, что компания загрузила свидетельство о государственной регистрации для подтверждения своего юридического статуса компании или физического лица-предпринимателя.
Престиж стиль
Корзина

Скільки коштує Барбер-крісло? Що потрібно знати, щоб не переплачувати.

Скільки коштує Барбер-крісло? Що потрібно знати, щоб не переплачувати.

Зазвичай ключовим фактором вибору крісла є, звичайно, його вартість. Ціни на крісла варіюються від 250 до 3500 євро. Країна виробництва відіграє важливу роль в ціноутворенні. Більшість крісел для барбершопа збираються в Китаї. Крісла з цінником від 2500 євро зазвичай виробляються в Японії або Європі. В Україні, до речі, Барбер-крісла, виробляти толком поки не вміють. Максимум - можуть на металевий скелет-підставу крісла додавати м'які елементи. Але металева основа, як правило, в таких випадках закуповується все одно в Китаї.

Зараз вже можна не боятися продукції китайського виробництва. Крісла для барбершопов в Китаї виробляються більше 20 років і фабрики вже навчилися виробляти їх в хорошій якості. Будь-який пристойний український магазин, який реалізує крісла китайського виробництва, надає рік гарантії і сервісне обслуговування. Важливо, щоб магазин обладнання для барбершопа надавав не тільки обладнання, а й комплектуючі для нього. В середньому класичне барберское крісло китайського виробництва можна придбати за 300-600 євро. Чи варто переплачувати в 2-3 рази за факт, наприклад, італійського виробництва - питання раціональності. В середньому ремонт крісла обходиться в 50 євро і потрібнен один раз в 2-3 роки. А ті ж крісла європейських і японських брендів, до речі, часто збираються в Китаї.

І для жителів регіонів, і для містян замовлення в інтернеті - оптимальний варіант покупки устаткування. Звертайте увагу на тексти і описи крісел, вони повинні бути написані для вас, а не для пошукових роботів. Не варто боятися віддаленої покупки такого складного товару. У нашому магазині всі фотографії зроблені з справжніх крісел , а майстер забезпечує віддалену підтримку в разі проблем.

Другие новости