Кошик
247 відгуків

Зараз у компанії неробочий час. Замовлення та повідомлення будуть оброблені з 09:00 найближчого робочого дня (завтра, 02.05).

Як часто потрібно фарбувати волосся?

Як часто потрібно фарбувати волосся?

Фарбування: наскільки виправдана частота?

Відповідь на питання про ті, як часто потрібно фарбувати волосся, залежить від багатьох чинників. Визначальними є фарби, які використовують, і вид фарбування. Важливі також структура волосся, частота проведення доглядають процедур і використання відновлювальних препаратів.

На це питання ви можете почути прямо протилежні відповіді. Одні кажуть, що можна фарбуватися хоч щотижня. Інші стверджують, що фарби дуже шкідливі і рекомендують взагалі відмовитися від процедур. Аргументують тим, що при використанні фарб до старості стані волосся ламким, тонким і млявим.

Хоча частково мають рацію і ті, і інші, відзначимо, що навряд чи хтось буде спеціально міняти колір волосся щотижня. Та й повністю відмовитися від фарбувань в наш час досить складно. І справа не завжди в писком моди - часто барвники коректують подарований природою відтінок, «приховують» сивину або невдалі експерименти як стилістів, так і самих власниць шевелюр.

Що ж робити? Як часто з'єднання являтися в салоні краси?

ЧАСТОТА ФАРБУВАННЯ В ЗАЛЕЖНОСТІ ВІД ВИДУ ФАРБИ:

1. Стійкі фарби перманентні

Вони добре тонують волосся, а їх пігменти тривалий годину вимиваються. Альо така стійкість має своє пояснення: барвники містять шкідливі перекис водню і аміак.

Хоча вони сушать і стоншують волосся, застосування їх дозволяє повторювати фарбують процедуру з проміжками в 4-5 тижнів і навіть рідше. Такий термін пояснюється тім, що пасма відростають, і в прикореневій зоні формується стійка горизонтальна лінія, що розділяє пофарбоване і відросле волосся.

Стилісти відзначають, що більший інтервал можуть витримувати дівчата з хвилястим волоссям: кучері добре маскують відросле коріння.

2. Відтіняючі фарби

Вони містять невелику кількість аміаку і перекису, не так сильно вбивають волосся, але і змиваються швидше. Для підтримки потрібного відтінку рекомендується повторювати фарбування приблизно раз на місяць.

Оскільки в обох видах барвників, в більшій чи меншій мірі, містяться шкідливі субстанції, між фарбування слід проводити реабілітаційні процедури. Як правило, стилісти радять живильні, зволожуючі і відновлюють маски, бальзам та ополіскування, мультивітамінні комплекси та фізіотерапевтичні процедури. Це дозволить в короткі терміни максимально відновити структуру волосся.

3. Тонувальні шампуні

У них практично немає шкідливих добавок, тому їх можна використовувати приблизно два рази на місяць. Вчащати не потрібно, так як повністю нешкідливими назвати їх не можна, а постійне використання теж шкодить волоссю.

 

 

 

ЧАСТОТА ПРОЦЕДУР ЗАЛЕЖНО ВІД ТИПУ ФАРБУВАННЯ

Повний тип передбачає нанесення фарби на всю масу волосся по всій довжині. Альо в світові відростання волосся в прикореневій зоні їх потрібно тонувати додатково, використовуючи фарбувальну субстанцію тільки на відрослу довжину.

Мелірування, шатушь, балаяж, омбре не тільки менше шкодять волоссю, але і дозволяють збільшити проміжки між зверненнями до стиліста до декількох місяців.

Дівчатам, які освітлюють волосся, бажано фарбувати їх приблизно через 6-8 тижнів. Обов'язково потрібно стежити за тим, щоб на вже освітлене волосся не наносити фарбу повторно, так як подвійний вплив згубно позначиться на ослабленого пасмах.

Інтервали між фарбування залежно від виду фарб:

Незважаючи на загальне схожість, фарби різних торгових марок тримаються на волоссі різний годину. Деякі виробники вказують можливі терміни повторного фарбування. Якщо вказівок у інструкціях немає, орієнтуються візуально.

Використовуючи для фарбування хну або басму, незважаючи на її природне рослинне походження, дуже захоплюватися не потрібно - досить щомісячного (або рідше), відповідно до інструкції, оновлення кольору. Частині застосування небажано, так як хна висушує волосся, вони можуть стати ламкими і млявими, жорсткими і погано піддається укладанню. При цьому повернути їм первісний вигляд буде досить складно.

На проміжки між фарбування впливають і інші фактори. Серед найважливіших - особисте ставлення до свого волосся. Наприклад, для догляду можна застосовувати звичайні дешеві шампуні, а можна користуватися спеціальними речовинами з ярликами відомих брендів і призначеними для фарбованого волосся. У першому випадку пігменти змиються швидко, в іншому ви зможете підтримувати ефект фарбування максимально довго.

НЮАНСИ

1. Купуйте фарби відомих торгових марок - використання дешевих підробок може привести до плачевних результатів.

2. Якщо ви незадоволені результатом фарбування і не хочете чекати хоча б два тижню, не раніше, ніж через 3 дні волосся можна тонувати повторно. Альо така «екзекуція» винна статі рідкісним винятком, а не регулярно повторюється процедурою. Та й то, потрібно дивитися за станом волосся на момент фарбування - пошкоджене волосся зайвій раз краще не випробовувати.

3. Якщо ви не міняєте колір кардинально, а лише підфарбовуюте локони, можна наносити барвники тільки на проблемні, відрослі ділянки - в прикореневій зоні. Якщо різниця між натуральним тоном і барвником не значна, то для підфарбовування можна використовувати відповідні засоби відтінків. Вони не шкодять волоссю і дозволять збільшити проміжок між фарбування.

Який бі засіб ві не розібрали, обов'язково читайте пам'ятку і не тримайте барвники довше зазначеного періоду. В іншому випадку ви ризикуєте отримати не максимально інтенсивний колір, а повністю перепалене і пересушене волосся. Ще краще - скористатися послугами стилістів: вони знають про фарбаи і волосся дуже багато, і не тільки грамотно виконають фарбування - вони проконсультують вас за всіма пунктами, що стосуються інтервалів між фарбування, порадять маніпуляції для догляду та збереженням кольору.

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner