Кошик
247 відгуків

Зараз у компанії неробочий час. Замовлення та повідомлення будуть оброблені з 09:00 найближчого робочого дня (завтра, 02.05).

Фарбування під час вагітності: аргументи «за» і «проти»

Фарбування під час вагітності: аргументи «за» і «проти»

Під час вагітності багато жінок відмовляються від фарбування волосся, так як не хочуть піддавати ризику майбутнього малюка. Щоб не виглядати неохайно, процедуру можна виконувати. Але з дотриманням певних запобіжних заходів.

Вагітність - це не хвороба, а унікальний період в житті жінки, наповнений щастям очікування і радістю від можливості подарувати життя новій людині ...

В цей час ніщо не повинно засмучувати майбутню маму: ні близькі, ні погода, ні колеги по роботі. І вже тим більше - власне відображення в дзеркалі. Якщо пункт про тоненьку талію доведеться на деякий час відкласти, то відмовлятися від гарної розкішної шевелюри навряд чи потрібно. Особливо в тому випадку, якщо ви звикли регулярно фарбувати волосся.

Ви скажете, що мама і бабуся настійно рекомендують забути про себе, так як ще їх бабусі-прабабусі фарбування волосся під час вагітності вважали неприпустимим. Можна послухати маму і бабусю з їх рекомендаціями і порадами ... А можна вчинити так, як ви робите в інших спірних ситуаціях - вислухати поради близьких, думки фахівців, зважити всі «за і проти» і зробити власні висновки.

АРГУМЕНТИ «ЗА»

Контакт шкіри з барвниками незначний (при хорошій майстерності стиліста - мінімальний), ще менше її потрапляє в кров. Такий мізер не повинен позначитися на здоров'ї дитини. Тим більше, що він надійно захищений плацентою.

Для фарбування не потрібно купувати найдешевші і шкідливі фарби - можна придбати брендову косметику з мінімальним вмістом шкідливих речовин.

Будь-яку субстанцію бажано наносити з незначним відступом від коренів, що дозволить виключити можливість потрапляння на шкіру, а потім і в організм.

Зменшити негативний вплив дозволяє підбір типу фарбування. Оптимальним варіантом для таких випадків є мелірування, брондірованіе, Шатушь і інші види тонування, які передбачають нанесення пігментів на окремі пасма, причому з відступом від коренів на 2-3 см. Омбре дозволяє виглядати не менш розкішно. При цьому фарбувальні субстанції, наносяться на нижню частину довжини, що повністю виключає контакт фарб до шкірних покривів.

Виступаючи «за» фарбування в період вагітності, стилісти рекомендують також використовувати пігментні шампуні і бальзами, в формулу яких не включені активні токсичні речовини.

Яку б фарбу вони не пропонували майбутнім мамам, обов'язково обумовлюють один нюанс: ви можете отримати зовсім не той тон, який задумали. Справа в тому, що під час вагітності в жіночому організмі відбуваються гормональні зрушення і, завдяки їм, волосся можуть відреагувати на хімікати непередбачувано.

Цей та інші аргументи використовують противники фарбувань.

АРГУМЕНТИ «ПРОТИ»

У період вагітності організм жінки відчуває нестачу вітамінів і мікроелементів, тому загальний стан волосся погіршується. Фарба ще більше послаблює їх.

У фарбах містяться шкідливі речовини, які можуть викликати кашель і алергію, головний біль і запальні процеси.

По-третє, ніхто не вивчав особливості впливу фарб на майбутнього малюка ...

Останній аргумент використовують як прихильники, так і противники фарбувань під час вагітності.

Але ж суперечку можна вирішити на користь обох сторін: фарбувати волосся з дотриманням певних запобіжних заходів.

ПАРА ПОРАД З ПРИВОДУ ...

У першому триместрі відмовтеся від послуг стиліста. Не варто експериментувати з фарбами, так як саме на цьому відрізку терміну формуються органи малюка, а сам жіночий організм кардинально перебудовується.

Не фарбуйте волосся при сильному токсикозі, так як найменший подразник може стати причиною гострих алергічних реакцій. Навіть якщо фарба вам відома і раніше ви використовували її багаторазово, перед фарбуванням обов'язково проведіть тест на чутливість до засобу - про всяк випадок.

Збільшіть інтервали між фарбування до максимально можливих. При цьому не за рахунок використання стійких з аміаком барвників, а за рахунок підбору щадного способу фарбування (омбре, брондірованіе, мелірування).

Купуйте нешкідливі фарбувальні субстанції. Останнім часом багато рекомендують шовкове фарбування, яке виконується з використанням безаміачних барвників. Фарба дозволяє отримати бажаний відтінок, не травмує цибулину і зону росту волосся.  відновлює і покращує стан локонів, стабілізує метаболічні процеси в шкірі голови.

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner