Корзина
160 отзывов
Надежный продавец Prom.ua
+380502378988
+380732378988
Наличие документов
Знак Наличие документов означает, что компания загрузила свидетельство о государственной регистрации для подтверждения своего юридического статуса компании или физического лица-предпринимателя.
Престиж стиль
Корзина

Скільки коштує справжній Барбер?

Скільки коштує справжній Барбер?

Зазвичай ключовим фактором вибору крісла є, звичайно, його вартість. Ціни на крісла варіюються від 250 до 3500 євро. Країна виробництва відіграє важливу роль в ціноутворенні. Більшість крісел для барбершопа збираються в Китаї. Крісла з цінником від 2500 євро зазвичай виробляються в Японії або Європі. В Україні, до речі, Барбер-крісла, виробляти толком поки не вміють. Максимум - можуть на металевий скелет-підставу крісла додавати м'які елементи. Але металева основа, як правило, в таких випадках закуповується все одно в Китаї.

Зараз вже можна не боятися продукції китайського виробництва. Крісла для барбершопов в Китаї виробляються більше 20 років і фабрики вже навчилися виробляти їх в хорошій якості. Будь-який пристойний український магазин, який реалізує крісла китайського виробництва, надає рік гарантії і сервісне обслуговування. Важливо, щоб магазин обладнання для барбершопа надавав не тільки обладнання, а й комплектуючі для нього. В середньому класичне барберское крісло китайського виробництва можна придбати за 300-600 євро. Чи варто переплачувати в 2-3 рази за факт, наприклад, італійського виробництва - питання раціональності. В середньому ремонт крісла обходиться в 50 євро і потрібнен один раз в 2-3 роки. А ті ж крісла європейських і японських брендів, до речі, часто збираються в Китаї.

І для жителів регіонів, і для містян замовлення в інтернеті - оптимальний варіант покупки устаткування. Звертайте увагу на тексти і описи крісел, вони повинні бути написані для вас, а не для пошукових роботів. Не варто боятися віддаленої покупки такого складного товару. У нашому магазині всі фотографії зроблені з справжніх крісел , а майстер забезпечує віддалену підтримку в разі проблем.

Другие статьи